Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lillåns Gymnastikklubb Barngympa 2020 tisdag 17.00
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Lillåns Gymnastikklubb Barngympa 2020 tisdag 17.00.
Barngympa 2020 tisdag 17.00-17.45
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Hoppas alla har haft en riktigt bra sommar. Nästa vecka får vi äntligen börja gympa igen! Eftersom gymnastikföreningen har 2 grupper på tisdagar kommer vi att starta redan 17.00-17.45.
Vi vill påminna om att ta med en vattenflaska och att vi gympar antingen barfota, med strumpor med halkskydd eller med inomhusskor.
Vi ses på tisdag (26/8) kl.17.00!
Hälsningar
Sandra, Maria och Johanna
Hej! Eddie fortsätter inte jumpan till hösten, så någon annan kan ta platsen :) Tack för allt ni har ordnat! Mvh Evelina
RapporteraRapportera
Hej Evelina, tack för att du meddelar! Hälsa Eddie så mycket! Mvh Maria
RapporteraRapportera
Vi hejar på varandra
RapporteraRapportera
Hej!
RapporteraTove kommer genomgå ögonoperationer under hösten och hon kommer därför inte kunna närvara vid denna termins gympa. Hon behåller jättegärna sin plats i gruppen till nästa termin, om det går?
Med vänlig hälsning
Erica Lexon
Rapportera
Tack för info Erica och hälsa Tove!
RapporteraRapportera