Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lillån IBK F2015/2016
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Lillån IBK F2015/2016.
F2015/2016
Följ oss för uppdateringar
Hallå!
På lördagens träning finns möjligheten att hämta ut restaurangchansen. Då allt ska redovisas för klubben sista september är träningen helgen efter (30/9) sista chansen att hämta ut och betala. Har ni några funderingar är det bara höra av er.
Med vänlig hälsning,
Klas, Glenn & Filip.
Endast sidans medlemmar kan kommentera
Inga kommande aktiviteter
Hej! Mira kan inte komma på lördag men vi kommer den 30/9 om inte ngt oförutsett händer. Behöver man anmäla innan dess hur många restaurangchansenappar man behöver eller tar vi det då? Det är sjukt svårsålt men någon till kanske man får iväg på en vecka 😅.
RapporteraRapportera
Hej! Vi har fått ut 3/spelare så om man säljer fler får man gärna meddela detta så vi hinner hämta ut dem till träningen.
RapporteraRapportera
Ok då vet jag, Tack!! 😊
RapporteraRapportera
Hej! Till vilket konto ska man betala? Mvh Therése
RapporteraRapportera