Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lillån FK

Följ

Lillån FK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Lillån FK
Välj lag

Maj 2021

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.17
  • 2Sön
    • 14:00

      Träning F07-09


      15:30
    • 14:00

      Träning P-11


      15:00
    • 14:00

      Träning F-12/13


      15:00
    • 15:00

      Träning P-12


      16:00
    • 16:00

      Träning FP14


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10/11


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 3Mån
    v.18
    • 16:30

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F07-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 4Tis
    • 16:45

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning F-10/11


      20:00
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning F07-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:45
    • 17:30

      Träning U15/16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:00

      Cykeltur F07-09


      16:00
    • 12:30

      Träning P-07


      15:30
    • 12:30

      Lillån grön (hemma) U15/16


      15:30
  • 9Sön
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:00
    • 16:00

      Träning FP14


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10/11


      17:30
    • 16:30

      Träning F07-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      IF Eker Örebro vit (borta) P-10


      19:00
  • 10Mån
    v.19
    • 16:30

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F07-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 11Tis
    • 16:45

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning F-10/11


      20:00
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning F07-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:45
    • 17:30

      Träning U15/16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
  • 14Fre
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 14:00

      Träning P-11


      15:00
    • 16:00

      Träning FP14


      17:00
    • 16:30

      Träning F07-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 17Mån
    v.20
    • 16:30

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F07-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 18Tis
    • 16:45

      Träning P-11


      18:15
    • 17:30

      Träning U15/16


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 18:00

      Rynnige (hemma) F-10/11


      19:15
    • 18:30

      Adolfsbergs IK (borta) F07-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
  • 19Ons
    • 16:30

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Rynninge IK (borta) F07-09


      19:30
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning F07-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:45
    • 17:30

      Träning U15/16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning F-12/13


      19:30
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 00:00

      Ev bortamatch P-11


      01:00
    • 11:00

      IFK Hallsberg (hemma) F-10/11


      12:15
  • 23Sön
    • 00:00

      IFK Västerås FK P05 (hemma) U15/16


      02:00
    • 00:00

      IFK Hallsberg FK 2 (hemma) U15/16


      02:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:00
    • 14:00

      Hällefors AIF (hemma) P-09


      15:15
    • 16:00

      Träning FP14


      17:00
    • 16:30

      Träning F07-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Laxå IF (borta) P-10


      19:00
  • 24Mån
    v.21
    • 16:30

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F07-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      IK Sturehov (hemma) P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 25Tis
    • 16:45

      Träning P-11


      18:15
    • 17:30

      Träning U15/16


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 18:30

      Rävåsens IK Karlskoga (hemma) F07-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 19:00

      IF Eker Örebro (borta) P-09


      20:15
  • 26Ons
    • 16:00

      Foto lillån P-07


      00:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Fotografering F07-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:40

      Fotografering F-10/11


      18:00
    • 18:20

      Fotografering F-12/13


      19:00
    • 18:30

      BK EttFyra (hemma) F07-09


      19:30
    • 19:00

      Fotografering P-11


      20:00
  • 27Tor
    • 00:00

      Foto lillån P-07


      20:00
    • 17:00

      Träning F07-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:45
    • 17:30

      Träning U15/16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 19:00

      Lagfoto P-12


      20:00
    • 19:40

      Fotografering P-10


      20:10
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 10:15

      IK Sturehov (borta) P-09


      11:15
  • 30Sön
    • 00:00

      Nora BK (borta) U15/16


      02:00
    • 13:00

      Hovsta IF 2 (borta) U15/16


      15:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:00
    • 16:00

      Träning FP14


      17:00
    • 16:30

      Träning F07-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 31Mån
    v.22
    • 16:30

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F07-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00