Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lillån FK

Följ

Lillån FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P14 (P06)


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F07-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Forward (borta) U15/16


      20:00
    • 18:30

      Spelarrådet P14 (P06)


      19:00
  • 2Tis
    • 16:30

      Spelarrådet P14 (P06)


      17:00
    • 17:00

      Träning P14 (P06)


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning P14 (P06)


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10/11


      19:15
    • 18:15

      Träning P-13


      19:15
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 5Fre
    • 18:00

      ÖrebroSyrianska IF (borta) F07-09


      19:30
  • 6Lör
    • 10:00

      Karlslunds IF FK Röd (borta) P-12


      11:30
    • 10:00

      Östra Almby FK (hemma) F-12/13


      11:00
    • 11:00

      IFK Kumla P06 (borta) P14 (P06)


      13:00
  • 7Sön
    • 11:30

      IFK Kumla Vit (borta) F-12/13


      12:30
    • 14:00

      Fjugesta IF/Lekeberg (borta) U15/16


      16:00
    • 14:00

      IFK Kumla Blå (hemma) P-08


      16:00
    • 15:00

      Träning F-10/11


      16:30
    • 16:00

      Träning F07-09


      17:30
    • 17:00

      Träning Bollkul 2014


      19:00
  • 8Mån
    v.24
    • 00:00

      Hovsta IF Orange (borta) P-11


      02:00
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P14 (P06)


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07-09


      19:30
    • 18:00

      Pålsboda GOIF (borta) P-10


      19:20
    • 18:30

      Träning U15/16


      20:00
    • 19:00

      Fjugesta IK/Lekeberg (borta) P14 (P06)


      21:00
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      IFK Lindesberg 2 (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Nora BK 1 (borta) P-07


      20:30
    • 18:30

      Karlslunds IF FK 1 (hemma) P14 (P06)


      20:00
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 09:00

      Seriespel P09, 7B(7-2), omkl Borta Bokningar


      11:30
    • 10:00

      Lillån FK 3 mot GSBK P-09


      11:30
    • 10:00

      Lillån FK 1 mot Karlsunds IF HFK Röd P-09


      11:30
    • 10:00

      Rynninge IK (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      ÖSK (hemma) P-12


      12:00
    • 11:00

      ÖSK (hemma) P-12


      12:00
    • 11:00

      Match P12, 5-mannaplanerna samt omkl 1+2 Bokningar


      12:00
    • 12:00

      Motståndare (hemma) Bokningar


      14:00
    • 12:30

      Laxå IF (hemma) F-10/11


      14:30
    • 14:00

      Adolfsbergs IK Grön (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Örebro SK FK Vit (borta) P14 (P06)


      16:00
  • 14Sön
    • 00:00

      Örebro SK FK Vit 2 (hemma) P-11


      02:00
    • 10:00

      Rynninge IK 3 (hemma) F-10/11


      12:00
    • 10:00

      Mariebergs IK 3 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Hovsta IF (borta) F07-09


      12:00
    • 11:00

      Seriespel P09, 7 A (7-1), omkl Borta Bokningar


      13:30
    • 12:00

      Lillån FK 2 mot Garphyttans IF P-09


      13:30
    • 13:15

      Örebro SK FK 1 Svart (borta) P-08


      15:15
    • 15:00

      Träning F-10/11


      16:30
    • 16:00

      Träning F07-09


      17:30
    • 16:00

      Karlslunds IF FK 5 (hemma) U15/16


      18:00
    • 17:00

      Träning Bollkul 2014


      19:00
  • 15Mån
    v.25
    • 00:00

      IFK Lindesberg 2 (borta) F-10/11


      02:00
    • 00:00

      Mosjö SK 2 Gul (borta) F-10/11


      02:00
    • 00:00

      Lekebergs IF Svart (borta) P-11


      02:00
    • 00:00

      Laxå IF 2 (hemma) P-11


      02:00
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P14 (P06)


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07-09


      19:30
    • 18:00

      Match/pool/serie f12/13 Bokningar


      19:30
    • 18:30

      Träning U15/16


      20:00
    • 18:30

      Nora BK (borta) P-08


      20:30
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Motståndare (hemma) Bokningar


      19:45
    • 18:30

      ÖSK Söder (hemma) F07-09


      19:45
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P14 (P06)


      18:30
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:15
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Lillån FK 1 mot Lekebergs IF Svart P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F07-09


      19:30
    • 18:15

      Träning F-12/13


      19:15
    • 18:30

      Serimatch 9-manna Bokningar


      20:00
    • 18:30

      Rynninge IK (P15) (borta) U15/16


      20:30
    • 18:30

      Adolfsbergs IK Gul 1 (hemma) P-07


      20:30
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 09:00

      Seriespel P09, 7 A (7-1), omkl 1 Bokningar


      11:30
    • 10:00

      Lillån FK 3 mot IK Sturehov Vit P-09


      11:30
  • 21Sön
    • 09:00

      Seriespel P09, 7 A (7-1), omkl 1 Bokningar


      11:30
    • 10:00

      Lillån FK 2 mot IK Sturehov Blå P-09


      11:30
    • 14:30

      Glanshammars IF Svart (borta) P-10


      16:30
    • 15:00

      Träning F-10/11


      16:30
    • 16:30

      Karlslunds IF HFK (P15) (borta) U15/16


      18:30
    • 17:00

      Träning Bollkul 2014


      19:00
  • 22Mån
    v.26
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 08:00

      Sunne Sommarland Cup P-08


      00:00
  • 27Lör
    • Heldag

      Sunne Sommarland Cup P-08

    • 10:00

      Lillån FK 2 mot Glanshammars IF P-09


      11:30
  • 28Sön
    • 00:00

      Sunne Sommarland Cup P-08


      19:00
    • 00:00

      Skyllbergs IK (P15) (hemma) U15/16


      02:00
    • 15:00

      Träning F-10/11


      16:30
    • 17:00

      Träning Bollkul 2014


      19:00
  • 29Mån
    v.27
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30