Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lerkils IF

Följ

Lerkils IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.35
  • 2Fre
  • 3Lör
    • Heldag

      Kba-leken Tölö P-2014

    • Heldag

      Kungsbackaleken -Tölö P-2015

    • 08:00

      Kungsbackaleken F14 F-2014/15


      16:00
    • 10:00

      Inspirationsdag BK Häcken F-2008/2009


      13:00
    • 10:20

      Zenithcupen F-2012


      15:30
    • 11:00

      Varbergs BoIS FC (borta) P-2008


      13:00
    • 12:30

      IFK Fjärås Blå (borta) P-2011


      14:30
    • 12:30

      Värö United (hemma) F-2011


      14:30
    • 13:15

      IFK Fjärås röd (borta) P-2012


      15:15
    • 14:00

      Annebergs IF (hemma) P-2012


      16:00
    • 14:30

      Åsa IF Gul (borta) F-2010


      16:30
    • 15:00

      Värö United (borta) P-2010


      17:00
    • 18:30

      Eriksbergs IF (borta) P-2007


      20:30
  • 4Sön
    • 08:30

      Kungsbackaleken P-2013


      16:30
    • 09:00

      Kungsbackaleken Tölö IF F-2013


      17:00
    • 09:00

      Kungsbackaleken F15 F-2014/15


      16:00
    • 09:30

      Träning P-2015


      11:00
    • 10:30

      HGH FC (borta) P-2009


      12:30
    • 13:30

      Varbergs BoIS FC Grön (borta) P-2011


      15:30
    • 14:00

      Träslövsläge IF blå (borta) P-2010


      16:00
    • 15:00

      Galtabäcks BK (borta) Herrar


      17:00
    • 15:00

      Värö United Gul (hemma) F-2012


      16:20
    • 16:00

      IF Böljan Falkenberg vit (hemma) F-2008/2009


      18:00
    • 17:00

      Varbergs BoIS FC (borta) F-2011


      19:00
    • 19:00

      Träning C-Lag (Finest)


      20:30
  • 5Mån
    v.36
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • Heldag

      Kba-leken Frillesås P-2014

    • Heldag

      Kungsbackaleken - Frillesås P-2015

    • 10:30

      Träning Herr Junior


      12:00
    • 12:00

      Skrea IF svart (hemma) P-2009


      14:00
    • 12:15

      Kullavik IF (hemma) P-2011


      14:15
    • 12:30

      SRG Himledalen (hemma) F-2011


      14:30
    • 13:00

      Torup/Rydö FF (hemma) Damer


      15:00
    • 13:00

      Kungsbackaleken F14 F-2014/15


      17:00
    • 14:00

      Lilla Träslövs FF Blå (hemma) P-2010


      16:00
    • 15:00

      Bollkallar P-2013


      17:00
    • 15:30

      IF Centern (hemma) Herrar


      17:30
  • 11Sön
    • 00:00

      Slöinge GOIF (hemma) F-2008/2009


      02:00
    • 08:30

      Kungsbackaleken P-2013


      16:30
    • 09:00

      Kungsbackaleken Frillesås FF F-2013


      17:00
    • 09:30

      Träning P-2015


      11:00
    • 10:00

      Träning F-2008/2009


      11:30
    • 10:30

      Kungsbackaleken F15 F-2014/15


      15:40
    • 11:00

      Stafsinge IF (hemma) P-2009


      13:00
    • 11:00

      Match mot Stafsinge IF P-2008


      13:00
    • 12:45

      Åsa IF Gul (hemma) F-2010


      14:45
    • 13:00

      Lilla Träslövs FF (borta) F-2011


      15:00
    • 14:30

      Tölö IF (hemma) P-2012


      16:30
    • 14:30

      Åsa IF Svart (hemma) F-2010


      16:30
    • 14:30

      Kullavik IF (borta) F-2012


      16:30
    • 16:15

      Kungsbacka IF Blå (hemma) P-2012


      18:15
    • 16:15

      IFK Fjärås Vit (hemma) P-2011


      18:15
    • 17:00

      Onsala BK C (borta) C-Lag (Finest)


      19:00
    • 18:00

      Tölö IF Svart (hemma) P-2010


      20:00
  • 12Mån
    v.37
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 18:00

      Kullavik IF 2 (borta) F-2011


      20:00
    • 18:00

      Intresseanmälan inomhusträning P-2015


      19:00
    • 19:00

      Floda BoIF Vit (borta) P-2007


      21:00
  • 17Lör
    • Heldag

      Kungsbackaleken - Åsa P-2015

    • 09:00

      Kba-leken Åsa P-2014


      16:00
    • 09:00

      Kungsbackaleken F14 F-2014/15


      15:00
    • 10:30

      Värö United (borta) P-2011


      12:30
    • 10:30

      HGH FC (borta) P-2009


      12:30
    • 10:30

      Match mot HGH FC P-2008


      12:30
    • 11:00

      Snöstorp Nyhem FF (borta) F-2008/2009


      18:00
    • 11:30

      Kungsbacka IF Blå (borta) P-2012


      13:30
    • 11:30

      Kullavik IF 1 (borta) P-2012


      13:30
    • 13:00

      Särö IK (borta) P-2010


      15:00
    • 14:00

      Träslövsläge IF blå (borta) P-2011


      16:00
    • 14:45

      DFK Hasko (borta) F-2008/2009


      16:45
    • 15:30

      Kullavik IF 2 (borta) F-2010


      17:30
  • 18Sön
    • 08:30

      Kungsbackaleken P-2013


      16:30
    • 09:00

      Kungsbackaleken Åsa IF F-2013


      17:00
    • 09:00

      Kungsbackaleken F15 F-2014/15


      15:00
    • 09:30

      Träning P-2015


      11:00
    • 10:30

      IF Böljan Falkenberg (borta) P-2009


      12:30
    • 13:00

      Frillesås FF (borta) Damer


      15:00
    • 13:00

      Lilla Träslövs FF Vit (borta) P-2010


      15:00
    • 14:00

      IF Leikin (borta) Herrar


      16:00
    • 14:00

      Snöstorp Nyhem FF (hemma) P-2008


      16:00
    • 14:30

      Åsa IF Svart (borta) F-2010


      16:30
    • 15:00

      Onsala BK Blå (hemma) F-2012


      16:15
    • 16:00

      IF Böljan Falkenberg blå (hemma) F-2008/2009


      18:00
    • 19:00

      Träning C-Lag (Finest)


      20:30
  • 19Mån
    v.38
  • 20Tis
    • 17:15

      Träning P-2008


      19:00
    • 17:30

      IFK Fjärås (borta) F-2010


      19:30
    • 17:30

      Träning F-2012


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2012


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2010


      19:00
    • 17:30

      Match borta mot Fjärås F-2011


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-2009


      20:30
    • 19:30

      Kullavik IF (hemma) P-2007


      21:30
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 08:00

      Tiffany Cup F-2011


      00:00
    • 08:00

      Tiffany Cup Lag Röd, Grupp 1 F-2011


      12:00
      Övrevi - Tvååker
      Samlingsinformation: Övrevi Plan 5
      Samlingstid: 07:30
    • 10:00

      Träning F-2014/15


      11:15
    • 11:30

      Träning F-2013


      12:30
    • 12:00

      IF Centern (hemma) P-2009


      14:00
    • 12:00

      Match mot IF Center P-2008


      14:00
    • 12:15

      Tölö IF Svart (hemma) P-2011


      14:15
    • 13:30

      Tiffany Cup Lag Blå, Grupp 6 F-2011


      17:00
    • 14:00

      Tölö IF (hemma) P-2010


      16:00
  • 25Sön
    • 00:00

      Tiffany Cup F-2011


      17:00
    • 09:30

      Träning P-2015


      11:00
    • 12:00

      Kungsbacka IF (borta) Herrar


      14:00
    • 12:45

      Kullavik IF 1 (hemma) P-2012


      14:45
    • 12:45

      IFK Fjärås (hemma) F-2010


      14:45
    • 14:00

      Åsa IF C (borta) C-Lag (Finest)


      16:00
    • 14:30

      Kullavik IF 2 (hemma) F-2010


      16:30
    • 14:30

      Kullavik IF 2 (hemma) P-2012


      16:30
    • 14:30

      Kullavik IF 1 (borta) F-2012


      16:30
    • 15:15

      Varbergs BoIS FC Grön (borta) P-2010


      17:15
    • 16:00

      Träning Flicklaget


      17:45
    • 16:15

      Lilla Träslövs FF Blå (hemma) P-2011


      18:15
    • 16:40

      Bollkullor F-2013


      19:00
    • 17:00

      Hyltebruks IF (hemma) Damer


      19:00
    • 17:00

      Frillesås FF (borta) F-2008/2009


      19:00
    • 18:30

      Stenkullen GoIK (hemma) P-2007


      20:30
  • 26Mån
    v.39
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning P-2008


      18:00
    • 17:15

      Tölö IF svart (borta) F-2010


      19:15
    • 17:30

      Träning F-2012


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2012


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatch mot IFK P-2008


      19:30
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-2009


      20:30
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 15:00

      Quality cup F-2010


      00:00