Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lekstorps IF P-11
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Lekstorps IF P-11.
P-11
Följ oss för uppdateringar
Hej alla föräldrar! Nu är det inte bara pojkarna som ska få jobba utan även vi :)
Jag har fått som ansvar att bemanna de olika stationerna så som kiosk, grill m.m på våra(P11) tider under Bonum cup och Alliansen. Jag kommer skriva här nedan vilka tider och vilken station som ska bemannas, ser ni något som passar er så får ni kontakta mig. Bemannas det inte på allt kommer jag bli tvungen att dela ut station och tid till er och då får ni ju inte samma möjlighet att önska, så passa på att hojta till mig vilka tider som passar er bäst så att ni i störta möjliga mån kan få dessa.
8/9 - Lördag
Prepp&Föreberedelse: 7.00 - 19.30 (Detta passet innebär också att man ansvarar lite extra för att alla har koll och att det är bemannat där det ska vara det. Så gärna någon som kanske har stått i kiosken tidigare, annars kommer vi vara många på plats så det löser sig, det är ett långt pass så det går också att dela på detta)
Prepp&förberedelse: 8.00-13.00
Reserv: 12.00-17.00 (du kommer behöva vara tillgänglig ifall ngn är sjuk, eller det händer ngt under dagen som gör att vi behöver fler, måste inte vara på plats hela tiden men vara i närheten så att du kan rycka in om det behövs.)
9/9 Söndag
Cafe: 14.00-19.00
Grill: 10.00-15.00
Städ: 10.00-15.00
29/9 Lördag
Cafe:12.00-17.00
Grill:7.00-19.30 (Ansvarspass - givetvis delbart)
Reserv:10.00-15.00
30/9 Söndag
Cafe: 12.00-17.00
Grill:12.00-17.00
Städ:10.00-15.00
Ju fler som anmäler sig på tiderna gör det ju mer möjligt att även dela på passen så de inte blir så långa och hjälpas åt.
Ni har fram till på torsdag på er att anmäla er till bonum cup och fram till på torsdagen den 6/9 att anmäla er till Alliansen, efter det delar jag bara ut. Bra även att ni meddelar mig om ni verkligen inte kan någon dag/tid.
MVH Christina Johansson 0735-164204
Hej! Jag kan stå i cafet 30/9 men kan inte komma förrens kl:13 om det funkar. (Har jobbat natten)
RapporteraRapportera
Hej! Vet inte om du menar mig eller ngn annan Jessica men jag kan inte stå den 29/9 utan bara den 30:e.
RapporteraRapportera
Hej! Behövs det fortfarande folk vid grillen den 9/9?
RapporteraRapportera