Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Latorps IF F12/13 (födda 2012/2013)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Latorps IF F12/13 (födda 2012/2013).
F12/13 (födda 2012/2013)
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Latorps IF anordnar två cuper (eller iaf två speltillfälllen) och vi har som lag tilldelats arbetsuppgifter. Vårt lag ansvarar nu den 15/4 Städ & hålla koll på omklädningsrum mm
Passen kommer vara cirka 2-3 timmar/pass.
För att göra det enkelt för oss och inte belasta tränarna mer löser vi det på enklaste sätt. Vi delar laget i två grupper där grupp ett ansvar för den 15/4 och grupp 2 ansvarar för tillfället helgen 1-2 juli (då även vårt lag är med och spelar). Troligt är det samma upplägg den helgen att Latorp ansvara för en dag och Garphyttan för en dag
Kan man inte på utsatt datum får man själv lösa med byte och sen får respektive grupp lösa bemanningen på ett bra sätt under dagen när vi får mer information och detaljer.
Grupp 1 (Barnens namn) 15/4
Alice
Alicia
Chloe
Ella
Elsa
Erika
Judith
Grupp 2 (Barnens namn) 1-2/6
Lilly C
Lilly Z
Nellie
Sigrid
Siri
Thelma
Tuva
Inga kommande aktiviteter
Hej. Jag fick beskedet att man skulle gå ut med info igår kväll ang mer detaljer kring vårt uppdrag under cupen men jag har ännu inte fått något. Vi får nog vara lite på tå och helt enkelt lösa det på bästa sätt. Hoppas vi hunnit fått info innan matchen imorgon så kanske vi kan prata ihop oss där vi som närvarar.
RapporteraRapportera
Hej. Jag fick beskedet att man skulle gå ut med info igår kväll ang mer detaljer kring vårt uppdrag men jag har ännu inte fått något
RapporteraRapportera