Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kungsbacka IF Nybygget 2
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Kungsbacka IF Nybygget 2.
Nybygget 2
Följ oss för uppdateringar
Lördag 5 juli har vi bjudit in till "Sommarkul med KIF Nybygget" mellan 12 och 16.
I samband med aktiviteten kommer det bland annat arrangeras 5-kamp och poängpromenad samt bjudas på pizza vid cirka 13:30.
Komplettering av inbjudan, viktig info!
I samband med att kallelsen gick ut så har vi missat att få med möjligheten att anmäla föräldrar, syskon, ledsagare eller annan person som ni önskar ta med. Detta för att även de ska kunna få pizza
Med detta finns nu möjlighet att komplettera befintlig kallelse under egen fråga med "Extra deltagare som önskar pizza". Vi är tacksamma om ni kan komplettera ert svar med detta (tryck på pil ner i appen) så att det säkerställer att det finns mat till alla. Ange eventuella allergier/specialkost under kommentar.
Hoppas vi syns i samband med "Sommarkul med KIF Nybygget"!
Träning | 28 okt, 19:00 |
Träning | 4 nov, 19:00 |
Träning | 11 nov, 19:00 |
Träning | 18 nov, 19:00 |
Bowling och tacobuffé | 23 nov, 16:30 |
Extra deltagare önskar pizza
RapporteraRapportera
En extra deltagare som behöver pizza
RapporteraRapportera
2 extra deltagare önskar pizza
RapporteraRapportera
En extra deltagare som önskar pizza
RapporteraRapportera
Glutenfri pizza
RapporteraRapportera
3 extra deltagare önskar pizza
RapporteraRapportera
1 Extra deltagare önskar pizza
RapporteraRapportera