Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kronan Volleybollklubb Minior 4 & U-lag
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Kronan Volleybollklubb Minior 4 & U-lag.
Minior 4 & U-lag
Följ oss för uppdateringarVissa av er har redan en turnering i Svedala denna dag, men det finns en turnering i level 5 grön i Landskrona i Borstahusen som många av er kan vara med på. (Minior 3 har anmält fem lag, men blir inte tillräckligt många så vi får fylla upp.) Vill någon vara med och spela?
Jag vill gärna vara med så länge det inte är försent att anmäla sig. :)
RapporteraRapportera
Tyvärr är det försent
RapporteraRapportera
Ok
RapporteraRapportera
Alice och Evelina - det finns plats I ett av Minior 3 lagen om du kan tänka dig att spela med dem
RapporteraRapportera
Då har isåfall Sarah Nemr anmält sig först. Kan båda vara med eller bara Sarah?
RapporteraRapportera
Ok det går fint att spela med minor 3
RapporteraRapportera
Ni får reda på imorgon om ni kan vara med imorgon eller inte om det är okej? (Verkar som att en förälder som skulle coacha inte kan komma) Sen om ni ska vara med måste en förälder stå i kiosken. Kan ni göra det?
RapporteraRapportera
Mina föräldrar kan inte stå i kiosken.
RapporteraRapportera
Hej. Alice undrar om hon ska vara med imorgon? Jag och Peter är upptagna imorgon och kan dessvärre inte stå i kiosken. Hälsningar camilla
RapporteraRapportera
Tyvärr går det inte då det var kravet från minior 3
RapporteraRapportera