Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kärra HF F19 (2006-2008)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Kärra HF F19 (2006-2008).
F19 (2006-2008)
Följ oss för uppdateringar
Lottpaket 2 har nu kommit, jag kommer att vara på träningen idag, för att ta dela ut Lottpaket 2 och ni kan även redovisa Lottpaket 1 idag om ni vill.
Lottpaket 1 ska senast redovisas till mig v 49.
Lottpaket 1 & 2 kommer överlappa varandra, så när ni redovisar behöver ni va TYDLIGA med vilket lottpaket ni redovisar för Lottpaket 1 el 2.
Lottpaket 2 kommer att redovisas någon gång i Januari, återkommer när ni kan börja redovisa och när sista dagen är.
Har ni sålt alla lotter från Lottpaket 1 så swishar ni mig hela beloppet.
Om ni inte fått sålt alla lotter, så skriver ni på kuvertet Namn och hur många Julkalender och Sverigelotter ni sålt. Summera och swisha beloppet till mig, resterande lotter lämnar ni kvar i kuvertet som lämnas till mig.
När ni swishar så vill jag att ni skriver både för- och efternamn på spelaren och vilket Lottpaket 1 el 2
Ni swishar till mig Theresia 0708-518408
| IK Sävehof 1 (borta) | 22 nov, 12:20 |
| Skara HF (hemma) | 22 nov, 15:55 |
| Lagaktivitet | 23 nov, 09:00 |
| Träning | 25 nov, 19:00 |
| Träning | 27 nov, 17:15 |
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera