Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kärra HF F16 (2009-2010)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Kärra HF F16 (2009-2010).
F16 (2009-2010)
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Rödspätte cup börjar närma sig. Här kommer viktig slutinfo.
FÄRJA
Torsdag 2/4 Göteborg 09:10 – Fredrikshamn 12:40 (Frukostbuffé 10:30)
Måndag 6/4 Fredrikshamn 13.50 – Göteborg 17.20 (Lunchbuffé 13:30-14:45)
INCHECKNING
Samling torsdag 2/4 kl 08:00 Stenaterminalen. Innan vi går ombord på färjan så ska bagage läggas i burar/container hos Stena Line. Vi samlas därför nere vid markplan och där får ni era boardingkort.
Glöm inte ta med era ID till incheckningen! (viktigt att de inte ligger kvar i väskorna, det händer löpande, och då kommer man inte ombord).
GILTIG ID-HANDLING - ID-handling som pass eller nationellt ID ska kunna uppvisas vid incheckning.
LOGI/MAT
Vi har blivit tilldelade att sova på Fladstrand skole. Medta luftmadrass, täcke/kudde.
I deltagarpaketet ingår: Logi på skola i 4 nätter, helpension (4x frukost, 3 take away lunch* och 3x middagar). För kännedom så serveras ingen mat på ankomstdag i Fredrikshamn. Ni får ta med egen eller köpa på plats. Frukostbuffé är beställd till utresan kl 10:30.
Gästkort - För att ladda ned deltagarkorten skall alla ha appen: Digital Guestcard by ProCup. Alla har en personlig deltagarkod som spelarna får på kommande träningar.
ÖPPNINGSCERMONI
Vi har köpt biljetter för att delta på öppningscermonin. Ni får biljetterna på plats.
LAGINDELNING
Kärra 1
Irma, Freja, Amanda, Leah, Elin, Vilma L, Wilma B, Elsa A, Ebba, Nina, Lidia, Ellen, Linnea, Susanne
Kärra 2
Linn, Hilal, Alva, Felicia, Nellie, Wilma S, Vera, Olivia, Emelie, Ellie, Ronja, Stella, Julia, Selma
//Ledarna
| Träning | 7 apr, 17:00 |
| Möte Juniorer (F2008 & F2009) | 13 apr, 20:15 |
| Uppstartsmöte A-flick (F2010 & 2011) | 27 apr, 20:15 |
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera