Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om KFUM Örebro Innebandy

Följ

KFUM Örebro Innebandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
KFUM Örebro Innebandy
Välj lag

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
  • 2Lör
    • 14:30

      Lillån IBK PK7 (borta) P-08/09


      15:45
  • 3Sön
    • 10:00

      IBF Örebro Ung (FK5) (borta) F-08/09


      12:00
    • 13:30

      Träning P-12/13


      14:45
    • 14:30

      Ekeby IF 2 (FK4) (hemma) F-05/06


      16:30
    • 14:45

      Träning P/F-10/11


      15:45
    • 16:00

      Lillån IBK PK3 (hemma) P-03/04


      18:00
    • 17:50

      Träning P-08/09


      19:30
  • 4Mån
    v.10
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 11:20

      Nora IBK PK3 (hemma) P-03/04


      13:20
    • 13:00

      Örebro SK Ung 2 (FK4) (borta) F-05/06


      15:00
    • 13:45

      Ekeby IF PK7 (hemma) P-08/09


      15:15
    • 15:30

      Askersunds IBK PK7 (hemma) P-08/09


      17:00
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.11
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 19:30

      Lillån IBK (FK5) (borta) F-08/09


      21:30
  • 16Lör
    • 11:30

      Fellingsbro IBS PK7 (borta) P-08/09


      13:00
    • 11:30

      Ekeby IF PK7 (borta) P-08/09


      13:00
    • 12:00

      Skälby IBK PK2 (hemma) P-03/04


      14:00
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.12
  • 19Tis
    • 18:00

      Örebro SK Ung PK7 Lag 2 (borta) P-08/09


      20:00
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 18:00

      Lillån IBK PK2 (borta) P-03/04


      20:00
    • 19:30

      Lillån IBK 2 (FK4) (borta) F-05/06


      21:00
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.13
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 11:30

      Nora IBK (FK6) (hemma) F-08/09


      13:30
  • 31Sön
    • 11:00

      Askersunds IBK PK7 (borta) P-08/09


      13:00
    • 13:00

      Lillån IBK (hemma) P-03/04


      15:00
    • 13:30

      Örebro SK Ung 3 PK3 (hemma) P-03/04


      15:30
    • 13:30

      Träning P-12/13


      14:45
    • 14:45

      Träning P/F-10/11


      15:45
    • 15:45

      Träning F-08/09


      17:00
    • 16:00

      Askersunds IBK 1 (FK4) (hemma) F-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08/09


      19:30