Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om JK10 IF Herrar A

Följ

Herrar A

Följ oss för uppdateringar
Följ
Träningsmatcher Herrar, Västergötland
Tabell
Lag M V O F P
1 Kinna IF A 9 6 0 3 18
2 IFK Skövde FK A 7 6 0 1 18
3 Lidköpings FK A 9 5 2 2 17
4 Bergdalens IK A 7 5 1 1 16
5 Gerdskens BK 6 5 0 1 15
6 Trollhättans FK 8 5 0 3 15
7 Mariestads BK 6 3 3 0 12
8 Vänersborgs FK A 5 4 0 1 12
9 Arentorp/Helås FK 6 4 0 2 12
10 Dalstorps IF A 7 4 0 3 12
11 Åsaka SK 4 4 0 0 12
12 Rävlanda AIS 6 4 0 2 12
13 Skara FC A 8 3 2 3 11
14 IFK Mariestad A 6 3 2 1 11
15 Skepplanda BTK A 4 3 1 0 10
16 Vänersborgs IF 6 3 1 2 10
17 Jula BK 5 3 1 1 10
18 Tranemo IF 5 3 0 2 9
19 Trollhättans IF 7 3 0 4 9
20 Gånghester/Målsryd 3 3 0 0 9
21 Trollhättans BoIS 3 3 0 0 9
22 Länghems IF 3 3 0 0 9
23 Björsäters IF 5 3 0 2 9
24 Sätila SK 4 3 0 1 9
25 Halvorstorps IS 4 3 0 1 9
26 Skene IF A 5 3 0 2 9
27 Göta BK 3 3 0 0 9
28 Syrianska FK Lidköping 5 3 0 2 9
29 Fritsla IF 5 2 2 1 8
30 Råda BK 6 2 2 2 8
31 IK Gauthiod A 5 2 2 1 8
32 Levene-Skogslunds IF 6 2 2 2 8
33 Vårgårda IK A 9 2 2 5 8
34 Tidans IF 3 2 1 0 7
35 IFK Örby 3 2 1 0 7
36 IFK Skövde FK U19 4 2 1 1 7
37 Stora Mellby SK 3 2 1 0 7
38 Brämhults IK 3 2 1 0 7
39 Falköpings FK 4 2 1 1 7
40 Herrljunga SK FK 3 2 1 0 7
41 BK Spark 4 2 1 1 7
42 Skultorps IF 4 2 1 1 7
43 Mariedals IK 4 2 1 1 7
44 Hestrafors IF A 4 2 1 1 7
45 IFK Värsås 4 2 1 1 7
46 IK Frisco U 3 2 1 0 7
47 Vinninga AIF 3 2 1 0 7
48 Vara SK 5 2 1 2 7
49 Åsaka SK U 4 2 1 1 7
50 Alingsås IF FF A 5 2 1 2 7
51 Dalsjöfors GoIF 6 2 1 3 7
52 Fröjereds IF 3 2 0 1 6
53 Vretens BK 2 2 0 0 6
54 Dardania IF 2 2 0 0 6
55 Gullspångs IF 3 2 0 1 6
56 Fagersanna IF 3 2 0 1 6
57 Ulricehamns IFK 3 2 0 1 6
58 Edet FK 3 2 0 1 6
59 Lundsbrunns IF 3 2 0 1 6
60 Limmareds IF 4 2 0 2 6
61 Wargöns IK 3 2 0 1 6
62 Tidaholms GoIF A 4 2 0 2 6
63 Torestorp-Älekulla FF 3 2 0 1 6
64 Holmalunds IF 5 2 0 3 6
65 Främmestads IK 3 2 0 1 6
66 Sjötofta IF 4 2 0 2 6
67 Rydboholms SK 4 2 0 2 6
68 Töreboda IK 7 2 0 5 6
69 Lidköpings FK U19 4 2 0 2 6
70 Våmbs IF 4 1 2 1 5
71 Trollhättan Syrianska FK 4 1 2 1 5
72 Tibro AIK FK 3 1 2 0 5
73 Ulvåkers IF 3 1 2 0 5
74 Götene IF A 5 1 2 2 5
75 Skene IF U19 2 1 1 0 4
76 Trässbergs BK 4 1 1 2 4
77 Emtunga/Tråvad/Larv 2 1 1 0 4
78 Skövde AIK U19 4 1 1 2 4
79 IFK Trollhättan 4 1 1 2 4
80 Jung/Kvänum 10 IF 3 1 1 1 4
81 Ardala GoIF 3 1 1 1 4
82 Hova/Weimer Lyrestad 3 1 1 1 4
83 Ekedalens SK 4 1 1 2 4
84 IFK Falköping FF 4 1 1 2 4
85 Floby-Grolanda IF A 3 1 1 1 4
86 Skoftebyns IF 4 1 1 2 4
87 IFK Tidaholm A 8 1 1 6 4
88 Rackeby IK 1 1 0 0 3
89 Härryda IF Senior A 1 1 0 0 3
90 Sparsörs AIK 1 1 0 0 3
91 Palmyra IK 1 1 0 0 3
92 Axvalls IF 2 1 0 1 3
93 Halvorstorps IS P19 2 1 0 1 3
94 Kinnarp-Slutarps IF 1 1 0 0 3
95 Nässjö FF 1 1 0 0 3
96 Rångedala IK 2 1 0 1 3
97 Partille IF FK 1 1 0 0 3
98 FC Wallalos 1 1 0 0 3
99 Gånghesters SK/Målsryds IF U 1 1 0 0 3
100 IK Frisco 1 1 0 0 3
101 Herrestads AIF 1 1 0 0 3
102 Fristads GoIF 1 1 0 0 3
103 Gerdskens BK U19 1 1 0 0 3
104 Borås AIK 2 1 0 1 3
105 IFK Mariestad J 1 1 0 0 3
106 Månstads IF 2 1 0 1 3
107 Sollebrunns AIK 2 1 0 1 3
108 Hemsjö IF 1 1 0 0 3
109 IFK Hjo 1 1 0 0 3
110 Hössna/Timmele 1 1 0 0 3
111 Torp GoIF 1 1 0 0 3
112 Adolfsbergs IK 1 1 0 0 3
113 Hössna/Timmele U 1 1 0 0 3
114 Elmer-Fåglum FK 1 1 0 0 3
115 Laxå IF 1 1 0 0 3
116 Södra Härene IF 4 1 0 3 3
117 Ekedalens SK U 1 1 0 0 3
118 Kronängs IF 2 1 0 1 3
119 Sils IF 3 1 0 2 3
120 Edsvära-Norra Vånga FF 2 1 0 1 3
121 IF Tymer 2 1 0 1 3
122 Derome-Åskloster FF 1 1 0 0 3
123 Tölö IF A 1 1 0 0 3
124 Sandhults SK 1 1 0 0 3
125 Norrmalms IK 1 1 0 0 3
126 Vänersborgs FK U19 1 1 0 0 3
127 IFK Kristinehamn A 1 1 0 0 3
128 IF Örnen 1 1 0 0 3
129 Adolfsbergs IK U 1 1 0 0 3
130 IK Kongahälla A 1 1 0 0 3
131 Källby IF 2 1 0 1 3
132 IFK Tidaholm U 1 1 0 0 3
133 Ulvåkers IF U 1 1 0 0 3
134 Munkedals IF 1 1 0 0 3
135 Edets FK U 1 1 0 0 3
136 Lidköpings FK U 1 1 0 0 3
137 Hol/Säven 2 1 0 1 3
138 Tvärred-Vegby FC U 2 1 0 1 3
139 Tomtens IF U 2 1 0 1 3
140 Högvads BK 3 1 0 2 3
141 Kållandsö GoIF 2 1 0 1 3
142 Gårda BK 2 1 0 1 3
143 Strömtorps IK 2 1 0 1 3
144 Floby-Grolanda IF U1 2 1 0 1 3
145 Trollhättans FF 3 1 0 2 3
146 Södra Vings IF 2 1 0 1 3
147 Ubbhult/Hällingsjö 3 1 0 2 3
148 Östadkulle SK 3 1 0 2 3
149 Tvärred-Vegby FC 4 1 0 3 3
150 Hedareds BK 5 1 0 4 3
151 Kinne-Vedums IF 3 1 0 2 3
152 Valtorps IF 3 1 0 2 3
153 Sjuntorps IF 3 1 0 2 3
154 Mellby IK 3 1 0 2 3
155 BK Trix 3 1 0 2 3
156 Örslösa-Söne IK 2 0 2 0 2
157 Borgunda IK 2 0 2 0 2
158 Byttorps IF 6 0 2 4 2
159 Romelanda UF 1 0 1 0 1
160 Västra Frölunda IF A 1 0 1 0 1
161 Ulvåkers IF C 1 0 1 0 1
162 Elmer-Fåglum FK U 1 0 1 0 1
163 Skövde AIK U21 1 0 1 0 1
164 Degerfors IF U21 1 0 1 0 1
165 Sandhems IF 1 0 1 0 1
166 Sjuntorps IF U 1 0 1 0 1
167 SK Mjörn 1 0 1 0 1
168 FC Skövde 1 0 1 0 1
169 Åtorps IF 1 0 1 0 1
170 Vedums AIS 1 0 1 0 1
171 Åsarp-Trädet FK 1 0 1 0 1
172 KB Karlskoga FF 1 0 1 0 1
173 Falköpings FK U 1 0 1 0 1
174 Lödöse Nygård IK 1 0 1 0 1
175 Björketorps IF 2 0 1 1 1
176 Vartofta SK 2 0 1 1 1
177 Alingsås City FF 2 0 1 1 1
178 Äspereds IF 2 0 1 1 1
179 Upphärads IS 3 0 1 2 1
180 Värings GoIF A 2 0 1 1 1
181 Tomtens IF 3 0 1 2 1
182 Somaliska FK Trollhättan 3 0 1 2 1
183 Töllsjö IF 3 0 1 2 1
184 Moholms SK 3 0 1 2 1
185 Grolanda/Floby U 0 0 0 0 0
186 Grolanda/Floby 0 0 0 0 0
187 IFK Hindås A-lag 0 0 0 0 0
188 Åsarp-Trädet FK U 0 0 0 0 0
189 Mariestads BK U 0 0 0 0 0
190 Jula BK U 0 0 0 0 0
191 Lerums IS A 0 0 0 0 0
192 Riyyo Atletic FC 0 0 0 0 0
193 IK Gauthiod U 0 0 0 0 0
194 Nossebro IF 0 0 0 0 0
195 IK Tord 0 0 0 0 0
196 FBK Karlstad 0 0 0 0 0
197 Degerfors IF U19 0 0 0 0 0
198 Trollhättans IF U 0 0 0 0 0
199 Färgelanda IF 0 0 0 0 0
200 Norrstrands IF U 0 0 0 0 0
201 Skövde AIK U19 0 0 0 0 0
202 Dannike IK 0 0 0 0 0
203 Ljungsarps IF 0 0 0 0 0
204 Hällesåker IF 0 0 0 0 0
205 Svenshögens SK 0 0 0 0 0
206 FC Trollhättan A 0 0 0 0 0
207 Hyssna/Kinnahult 0 0 0 0 0
208 Åsebro IF 0 0 0 0 0
209 Halvorstorps IS P19 0 0 0 0 0
210 IFK Hindås 0 0 0 0 0
211 Norrby IF 0 0 0 0 0
212 IK Oddevold A-lag 0 0 0 0 0
213 IK Frisco U 0 0 0 0 0
214 Saleby IF A-Lag 0 0 0 0 0
215 Kinne-Vedums IF U 0 0 0 0 0
216 Valtorps IF U 0 0 0 0 0
217 Mölltorp-Breviks AIF 0 0 0 0 0
218 Trässbergs BK U 0 0 0 0 0
219 Älvsborgs FF 0 0 0 0 0
220 Bottnaryds IF 0 0 0 0 0
221 Norra Härene BK U 0 0 0 0 0
222 Rackeby IK U 0 0 0 0 0
223 Axvalls IF U 0 0 0 0 0
224 Viskafors IF 0 0 0 0 0
225 Varnhems IF 0 0 0 0 0
226 FC Kabel Åttio 0 0 0 0 0
227 Floda BoIF A 1 0 0 1 0
228 Hedareds BK U 1 0 0 1 0
229 KF Velebit 1 0 0 1 0
230 Villastadens IF 1 0 0 1 0
231 Pushers BK/Masthuggets BK 1 0 0 1 0
232 IF Viken 1 0 0 1 0
233 Norrby IF P19 1 0 0 1 0
234 Skärhamns IK 1 0 0 1 0
235 Skövde AIK U17 2 0 0 2 0
236 Sandareds IF 2 0 0 2 0
237 Mölnlycke IF 1 0 0 1 0
238 Marbäcks IF 1 0 0 1 0
239 BK Spark U 1 0 0 1 0
240 Hällekis/Trolmen 1 0 0 1 0
241 Husqvarna FF 1 0 0 1 0
242 Habo IF 1 0 0 1 0
243 BK Ljungsbro 1 0 0 1 0
244 Norra Härene BK 1 0 0 1 0
245 Ulricehamns IFK J 1 0 0 1 0
246 IFK Mariestad U 2 0 0 2 0
247 Öxabäcks IF 1 0 0 1 0
248 Gällstads FK 1 0 0 1 0
249 BK Viljan 1 0 0 1 0
250 Bollebygds SK 2 0 0 2 0
251 Vallens IF Herr A 1 0 0 1 0
252 Borås GIF U 1 0 0 1 0
253 Brålanda IF 1 0 0 1 0
254 Frändefors IF 1 0 0 1 0
255 Lerums IS A 1 0 0 1 0
256 Hässleholmen BK 2 0 0 2 0
257 Bosna FC 2 0 0 2 0
258 Ytterby IS Herr 1 0 0 1 0
259 IK Oddevold U-lag 1 0 0 1 0
260 Rosseröd IK U 1 0 0 1 0
261 Vinbergs IF 1 0 0 1 0
262 Södra Härene IF U 2 0 0 2 0
263 Burseryds IF A 1 0 0 1 0
264 Grimsås IF 1 0 0 1 0
265 Stenstorps IF 3 0 0 3 0
266 Annelunds IF 1 0 0 1 0
267 Åsa IF 1 0 0 1 0
268 Tuns IK 4 0 0 4 0
269 FC Corner 2 0 0 2 0
270 Torsö BIF 3 0 0 3 0
271 Kulltorps GoIF 1 0 0 1 0
272 Korsberga IF 3 0 0 3 0
273 Hajoms IF 2 0 0 2 0
274 Norra Fågelås IF 2 0 0 2 0
275 Saleby/Järpås 2 0 0 2 0
276 Hyssna/Kinnahult 3 0 0 3 0
277 Borås GIF 2 0 0 2 0
278 Långareds BoIS 2 0 0 2 0
279 Gislaveds IS A 3 0 0 3 0
280 Folkabo IK 3 0 0 3 0
281 Tidavads IF 3 0 0 3 0

Match

Jung/Kvänum 10 IF

1 - 1
Bendersvallen konstgräs
29 mars 2024
14:00

Levene-Skogslunds IF

Referat

Inget referat skrivet

Spelarstatistik
Utespelare
Namn M G A GK RK P
Adam Strid 1 0 0 0 0 0
Anton Hjalmarsson 1 0 0 0 0 0
Carl Mann 1 0 0 0 0 0
David Lenhult 1 0 0 0 0 0
Dino Fatimic 1 0 0 0 0 0
Elias Ohlin Belfrage 1 0 0 0 0 0
Gustav Björk 1 0 0 0 0 0
Jakob Larsson 1 0 0 0 0 0
Johan Malmgren 1 0 0 0 0 0
Mohammad Ebrahimi 1 0 0 0 0 0
Oliver Wall 1 0 0 0 0 0
Tony Berntsson 1 0 0 0 0 0
William Jungner 1 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist GK Gula kort RK Röda kort P Poäng
Spelarstatistik
Målvakter
Namn M G A S IM GK RK P
Aladin Hodzic 1 0 0 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist S Skott på mål IM Insläppta mål GK Gula kort RK Röda kort P Poäng