Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Jönköping Bandy IF

Följ

KLUBBSIDA

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.48
    • 08:00

      Stena Cup U-14


      20:20
  • 2Sön
    • 14:30

      POOLSPEL U-12 U-12


      18:00
  • 3Mån
    v.49
    • 17:00

      Träning U-10


      18:30
    • 18:00

      Träning U-12


      19:30
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning U-16


      18:30
    • 17:00

      Träning U-14


      18:30
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning U-16


      19:00
    • 17:30

      Träning U-10


      19:00
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning U-12


      18:30
    • 17:00

      Träning U-14


      18:30
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 12:00

      Träningsmatch Vetlanda U-14


      14:00
  • 9Sön
    • 08:00

      Poolspel Waggeryd U-10


      15:00
    • 13:30

      Villa-Lidköping (hemma) U-16


      14:30
  • 10Mån
    v.50
    • 17:00

      Träning U-10


      18:30
    • 18:00

      Träning U-12


      19:30
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning U-16


      18:30
    • 17:00

      Träning U-14


      18:30
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning U-16


      19:00
    • 17:30

      Träning U-10


      19:00
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning U-12


      18:30
    • 17:00

      Träning U-14


      18:30
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20
  • 14Fre
    • 16:00

      Träning VETERANER


      17:00
    • 19:00

      Åby/Tjureda (borta) U-16


      20:00
  • 15Lör
    • 15:15

      Vetlanda (borta) U-14


      17:00
  • 16Sön
    • 08:00

      Poolspel Vetlanda U-10


      15:00
    • 13:00

      POOLSPEL U-12 U-12


      17:00
    • 14:00

      Kiosk/bollkalle U-14


      16:00
    • 14:00

      Borgia Norrköping BK (hemma) A-LAGET


      15:00
  • 17Mån
    v.51
    • 17:00

      Träning U-10


      18:30
    • 18:00

      Träning U-12


      19:30
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning U-16


      18:30
    • 17:00

      Träning U-14


      18:30
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning U-16


      19:00
    • 17:30

      Träning U-10


      19:00
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning U-12


      18:30
    • 17:00

      Träning U-14


      18:30
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20
  • 21Fre
    • 16:00

      Träning VETERANER


      17:00
    • 19:00

      Åby/Tjureda (borta) U-14


      21:00
    • 19:30

      IF Stjärnan (borta) A-LAGET


      20:30
  • 22Lör
    • 11:00

      Fredriksberg (borta) U-16


      13:00
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.52
    • 17:00

      Träning U-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U-12


      18:30
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning U-16


      18:30
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20
  • 26Ons
    • 13:15

      Skirö AIK (hemma) A-LAGET


      14:15
    • 13:15

      Skirö AIK (hemma) A-LAGET


      14:15
    • 17:30

      Träning U-16


      19:00
    • 17:30

      Träning U-10


      19:00
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning U-12


      18:30
    • 17:00

      Träning U-14


      18:30
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 17:00

      Tjust Bandy (borta) A-LAGET


      18:00
  • 31Mån
    v.1
    • 17:00

      Träning U-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U-12


      18:30