Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Grossbol-Skived AIF 86 JAS DJ-18
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Grossbol-Skived AIF 86 JAS DJ-18.
JAS DJ-18
Följ oss för uppdateringar
Då det dykt upp en match på den dagen vi skulle haft familjedagen/loppisen så har vi bokat om det. Nytt datum för det är den 9/3. Tiden som besökare kan komma är mellan 13-16 vi är där från 11.30 för att göra iordning. Platsen är Grossbolshallen.
Tanken är att detta ska tjejerna så mycket som möjligt göra själva för att tjäna ihop sina pengar men vill man hjälpa till som förälder så får man självklart göra det. Som jag skrev i tidigare inlägg så kommer vi ha loppis ( allt som kan säljas inte bara innebandysaker ) speedshooting, prickskytte, fiskedamm, ansiktsmålning och en lättare fika.
Med vänlig hälsning, Malin Fredriksson
Prismärker ni varorna på plats eller ska vi ha fixat det innan?
RapporteraRapportera
Det är bra om man kan skriva ut en lista med priser på som kan ligga bredvid. Jag kommer att skriva ut QR-koder som sitter överallt
RapporteraRapportera
Hej, vi kan inte vara med tyvärr men kan lämna av grejer om ni vill?
RapporteraRapportera
Ja du kan gärna lämna av hemma hos oss 👍😊
RapporteraRapportera
Här har vi rört ihop det! Vi var helt inne på att loppisen va på söndag ska till sälen Tors-söndag och hade planerat att åka därifrån tidigt på söndag för att hinna hem innan samling. Men det är ju på lördag! Så kört att va med för oss tyvärr. Vi har dock samlat ihop lite saker. Kan Lotta och Henrik ta med dem åt oss tillsammans med en lista med priser? Lycka till!
RapporteraRapportera
Det går jättebra Karro 😁👍
RapporteraRapportera
Tanken är alltså att bara tjejerna ska vara på plats , och att de ska vara där från 11.30 eller ska tjejerna vara där från 13? / förvirrad 😅
RapporteraRapportera
Ja tanken är att tjejerna själva ska ”jobba” för att tjäna in pengar till sin lagkassa 😁 men vill man som förälder hjälpa till så får man men man behöver inte. De ska vara där från 11.30 för att ställa iordning allt. Sen börjar det för allmänheten 13 😊
RapporteraRapportera
Hej på er!
RapporteraMaja är inte hemma den här helgen och jag kan tyvärr inte delta, tänkte att jag kommer förbi och lämnar en låda med saker och en prislista.
Rapportera
Perfekt!!
RapporteraRapportera