Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Igelstorps IK Pojkar 12 år
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Igelstorps IK Pojkar 12 år.
Pojkar 12 år
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Vi har bytt leverantör till Umbro och Träningskonsulten så om någon vill testa overall eller träningskläder så finns möjlighet i morgon onsdag efter 19 samt på torsdag em/kväll i klubbstugan. Hör av er till mig om ni vill testa så bestämmer vi en tid där jag låser upp.
Senast lördag måste beställningen läggas för att komma med den här omgången.
Ytterligare ett tillfälle är planerat i maj.
//Mari
Tomtens IF (hemma) | 4 jun, 18:30 |
Träning | 5 jun, 18:30 |
Junicupen | 8 jun, 10:00 |
Träning | 9 jun, 18:00 |
Träning | 12 jun, 18:30 |
Hej! Den här veckan finns det möjlighet att testa kläder och beställa klubbkläderna igen!
RapporteraRapportera
Kan vi kolla ikväll när det är träning?
RapporteraRapportera
@Susanne det är Igelstorps kläder som ni självklart gärna får beställa också men bara så att ni vet om att det blir Igelstorps logga på dem. Det är kläderna jag, Neo och Jona har haft sen Axvall De finns på Igelvallen och bara jag vet om att det är någon som vill komma och testa och vi är hemma så åker någon av oss ner och låser upp.
RapporteraRapportera
Vi kan kanske ta det på torsdag då på träningen 😊
RapporteraRapportera
Det blir jättebra!
RapporteraRapportera