Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Tun Damlag
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från IK Tun Damlag.
Damlag
Följ oss för uppdateringar
Om någon undrar så kommer jag inte själv att vara där för jag har ont i halsen som en bäverhona och låter som en älg när den brölar.
Rapportera
Samtliga spelare kallas till kort möte kl. 20.15 (direkt efter träningen) i Multihallen ikväll! Ett viktigt beslut måste tas av spelarna ikväll!
Bra jobbat idag. Kör hårt i morgon. Kommer inte då för då har jag spinning och core på CMS:)
ses på onsdag Kram!!
Hello! :) Imorgon får vi släktingar ifrån italien till oss... Vilket betyder att mina familj tycker att jag ska va hemma och umgås med dom nu när de kommer förbi bara under kvällen. Så de blir träning nästa gång på Onsdag för min del! ses då
Rapportera
Första hjälpen och brand grejerna har kommit nu, ska bara hinna hämta ut paketen så tar jag med dom ikväll så gör er beredda på att dela ut varor och casha in pengar =)
Jag som tyckte att en Bjärv var tillräckligt kinky. Älg och bäver, fy...
Rapportera