Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Pandora FF (Fotboll)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från IK Pandora FF (Fotboll).
Fotbollssektion
Följ oss för uppdateringar
Nu är det dags att betala medlemsavgiften för 2015.
Nytt för året är att föreningen IK Pandora just har ombildats till en allians och vi i fotbollen inom kort kommer att bli en självständig förening - IK Pandora Fotbollsförening.
OBS! Detta innebär bl.a. att fotbollsföreningen fått ett nytt Bankgiro nr 628-2735 dit medlemsavgiften ska betalas in. Inget brev/faktura kommer i din brevlåda i år, utan detta är det enda sätt som vi meddelar dig att du ska betala medlemsavgiften.
Senast 2015-03-27 ska medlemsavgiften vara betald.
Det är viktigt att du märker inbetalningen med ordet MEDLEM samt ditt förnamn, efternamn och lag, t.ex. "MEDLEM+Anna Andersson+Damlag"
Följande medlemsavgifter gäller:
- t.o.m. 9 år (födda 2006 eller senare) = 550:-
- 10-12 år (födda 2003-2005) = 750:-
- 13 år < (födda 2002 eller tidigare) = 950:-
Alla är välkomna att bli stödmedlemmar i vår nya förening till en kostnad av 100:- (märk inbetalningen "STÖD+Namn").
Välkommen som medlem i vår nya förening IK Pandora Fotbollsförening!
KOM IHÅG! Vi har ett nytt bankgironummer 628-2735!
Inga kommande aktiviteter
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera