Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Valla

Följ

IFK Valla

Följ oss för uppdateringar
Följ
IFK Valla
Välj lag

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
  • 2Mån
    v.31
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.32
  • 10Tis
    • 10:00

      Utbildning fotbollsskolan F-04/05


      16:00
    • 10:00

      Träning P-08


      17:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:45

      Träning P-09


      20:15
  • 11Ons
  • 12Tor
    • Heldag

      Ledare Vallas fotbollsskola F-04/05

    • 09:00

      Fotbollsskolan Ledare P-08


      00:00
    • 10:00

      Fotbollsskola IFK Valla


      14:00
    • 17:15

      Träning P-11


      18:45
  • 13Fre
    • Heldag

      Ledare Vallas fotbollsskola F-04/05

    • Heldag

      Fotbollsskolan Ledare P-08

    • 10:00

      Fotbollsskola IFK Valla


      14:00
    • 18:30

      Torp GOIF (borta) F-04/05


      20:30
  • 14Lör
    • Heldag

      Ledare Vallas fotbollsskola F-04/05

    • 00:00

      Fotbollsskolan Ledare P-08


      14:00
    • 10:00

      Fotbollsskola IFK Valla


      14:00
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.33
  • 17Tis
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:45

      Träning P-09


      20:15
    • 19:00

      Vallens IF (hemma) F-04/05


      21:00
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:15

      Träning P-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Stala IF / Myckleby IK (hemma) P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:30

      Match P-13


      12:00
    • 09:45

      Träning Domare


      11:15
    • 10:00

      Vallens IF P10 (hemma) P-10


      12:00
    • 11:45

      Träning Domare


      13:15
    • 12:00

      Stenungsunds IF P10 (hemma) P-10


      14:00
  • 22Sön
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 10:30

      Träning F-06/07/08


      12:00
    • 10:30

      Stenungsunds IF F10/11 (borta) F-10/11


      12:30
    • 10:30

      Träning F-04/05


      12:30
    • 11:00

      Groheds IF / LSK P11 svart (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      7 mot 7 P11 Domare


      12:30
    • 13:00

      IFK Lane (borta) A-lag Herr


      15:00
    • 13:30

      IK Oddevold (hemma) P-12


      17:00
    • 13:30

      Sammandrag P12 Domare


      16:00
    • 15:00

      Herrestads AIF P09 Vit (hemma) P-09


      17:00
    • 15:00

      Match Domare


      17:00
  • 23Mån
    v.34
  • 24Tis
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Skärhamns IK (borta) P-09


      20:00
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 17:15

      Träning P-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Vallens IF P09 (borta) P-09


      21:15
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 18:00

      Matchvärdar A-laget P-12


      21:00
    • 19:00

      Kungshamns IF (hemma) A-lag Herr


      21:00
  • 28Lör
    • 10:00

      Match P-13


      12:00
    • 10:00

      Pojkar 13 sammandrag Domare


      13:00
    • 10:30

      Träning F-04/05


      12:00
    • 11:00

      IFK Uddevalla P10 Vit (borta) P-10


      13:00
    • 17:30

      Groheds IF /LSK P10 Svart (borta) P-10


      19:30
  • 29Sön
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 09:45

      Match Domare


      11:30
    • 10:00

      IFK Uddevalla P11 (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Skärhamns IK F10 (hemma) F-10/11


      12:00
    • 10:30

      Tanums IF (borta) P-08


      12:30
    • 10:45

      Rönnängs FF (borta) P-12


      13:40
    • 14:00

      Skoftebyns IF (hemma) F-06/07/08


      16:00
  • 30Mån
    v.35
  • 31Tis
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 17:45

      Träning P-15


      19:00
    • 18:45

      Träning P-09


      20:15
    • 19:00

      Träning F-04/05


      20:30