Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Kristinehamn Handboll Dam
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från IFK Kristinehamn Handboll Dam.
Dam
Följ oss för uppdateringar
Hej på er!
Himla roligt att vi var så många igår :).
Jag har börjat lägga in er på denna sida, för närvarorapportering men också för att vi ska kunna nå ut med information.
Vi bestämde redan efter igår att utöka tiden på söndagar, så vi kör mellan 19.00-20.30. Kan man inte vara med hela den tiden är det okej att gå när man behöver såklart.
Vi kommer köra denna tid varje söndag förutom den 15/3 på grund av match i hallen då är träningen inställd. Blir det någon mer avvikande dag eller tid återkommer vi med information.
Vi hoppas vi ser igen på söndag, hjälp oss gärna sprida informationen. Det kommer fortsatt vara en blandning mellan handboll, fys- och konditionsträning för att bygga upp både vår handbollskunskap och fysik.
Frågor, funderingar eller önskemål är det bara att säga till. Går också bra att maila till tavling@ifkhandboll.se
|
|
Helgens match V8 - Inställd! |
| 12 feb | Prova på handboll, Dam |
| 11 feb | Helgens matcher V7 |
| 5 feb | Helgens matcher V6 |
| 30 jan | Helgens matcher V5 |
Tack för i söndags! Det var riktigt roligt 😁 Någon mer än jag som har ruggig träningsvärk idag 😅
RapporteraRapportera
Jag känner att jag har ben haha!
RapporteraRapportera