Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Hjo P 2017
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från IFK Hjo P 2017.
P 2017
Följ oss för uppdateringar
Nu har vi bara en vecka kvar med fotbollsträningar för den här säsongen.
Killarna har verkligen tagit stora kliv under året, framförallt nu under höstsäsongen. Väldigt kul att se!
Hoppas killarna har tyckt att säsongen varit lika rolig som vi ledare.
I samband med våran sista träning (onsdag 30/9) så kommer Isacs pappa Jonathan bjuda hela laget på pizza.
Stort tack för det!
I år kommer vi äta i klubbstugan. Se till att barnen tar med duschprylar och ombyte så kortar vi träningen lite och tar en snabbdusch och byter om innan vi äter.
Eventuella allergier anmäler ni till Klas.
| Ungdomsavslutning 2026 | 11 okt, 10:00 |
| Träning | 5 nov, 18:30 |
| Träning | 12 nov, 18:30 |
| Träning | 19 nov, 18:30 |
| Träning | 26 nov, 18:30 |
När beräknar ni ungefärligt sluta ikväll?
RapporteraRapportera
Skulle gissa på 20.00-20.15 ungefär
RapporteraRapportera
Stort tack till er tränare för den här säsongen! 🌸 Så roligt att se hur killarna utvecklas som lag för varje år. Hoppas att avslutningen blev lyckad ☺️
RapporteraRapportera
Instämmer med Emelie. Ni tränare är fantastiska och hela laget är också fantastiska. Tack för en givande säsong. Verkligen roligt att följa utvecklingen.
RapporteraRapportera
Stort tack säger vi med 🙏, så roligt med så duktiga och engagerade ledare och fantastiska barn som även de är engagerade och duktiga, vilket team ni är allihop! Blir spännande att följa detta lag framöver!
RapporteraRapportera
Mycket bra jobbat, tack för denna säsongen 👍
RapporteraRapportera
Tack grabbar💪
RapporteraRapportera