Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Eskilstuna P10
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från IFK Eskilstuna P10.
P10
Följ oss för uppdateringar
Hej allihop!
Med start nu på måndag kommer vi hålla enskilda utvecklingssamtal med spelarna. Ett kort samtal på ca 10 minuter i syfte att få en klarare bild av hur spelaren upplever våra träningar och matcher, men även samtal kring trivsel, intresse, andra sporter och annat smått och gott. Detta sker under ordinarie träningstid.
Förälder får gärna vara med om man vill, skriv i så fall ett sms till Petri 070-603 27 24 med info om vilken träningsdag ni kan vara på plats.
Det är inga svåra frågor, utan det hela är tänkt att utveckla vår gemensamma verksamhet framåt med hjälp av de viktigaste pjäserna; spelarna.
Mvh Planledarna
Det är jag, Petri, som håller samtalet. Det är helt ok om någon spelare önskar ha samtalet med annan ledare, meddela mig bara så ordnar vi det.
Rapportera/Petri
Rapportera