Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Berga

Följ

IFK Berga

Följ oss för uppdateringar
Följ

Februari 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.5
    • 16:45

      Träning P-10


      18:15
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 18:15

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:15

      Träning U19


      19:30
    • 19:15

      Träning P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
  • 2Tis
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:30
    • 19:15

      Träning P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-09


      20:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 18:15

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:15

      Träning U19


      19:30
    • 19:15

      Träning P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
  • 5Fre
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
  • 6Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Träning A-trupp


      11:00
    • 13:00

      Träning U19


      14:30
  • 7Sön
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:30
    • 10:30

      Träning P-07


      12:30
    • 12:30

      Träning P-13


      13:30
    • 14:30

      Lindsdals IF P10 (hemma) P-10


      16:45
    • 15:30

      Träning P-08


      16:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 8Mån
    v.6
    • 16:45

      Träning P-10


      18:15
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 18:15

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:15

      Träning U19


      19:30
    • 19:15

      Träning P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
  • 9Tis
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 18:15

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:15

      Träning U19


      19:30
    • 19:00

      Styrka / teori P-06


      20:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
  • 13Lör
    • 08:30

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Träning A-trupp


      11:00
    • 13:00

      Träning U19


      14:30
    • 14:00

      Träning P-07


      16:00
    • 14:00

      Tr.match (borta) P-06


      16:00
  • 14Sön
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:30
    • 12:30

      Träning P-13


      14:00
    • 14:15

      Tr.match (borta) P-06


      16:30
    • 15:30

      Träning P-08


      16:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 15Mån
    v.7
    • 16:45

      Träning P-10


      18:15
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 18:15

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:15

      Träning U19


      19:30
    • 19:15

      Träning P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
  • 16Tis
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:30
    • 19:15

      Träning P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-09


      20:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 18:15

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:15

      Träning U19


      19:30
    • 19:15

      Träning P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
  • 20Lör
    • 08:30

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 13:00

      Träning U19


      14:30
    • 14:00

      Träning P-07


      16:00
  • 21Sön
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:30
    • 11:20

      Lindsdals IF svart (borta) P-09


      12:30
    • 14:30

      Färjestadens GOIF (hemma) P-10


      16:45
    • 15:30

      Träning P-08


      16:45
  • 22Mån
    v.8
    • 10:00

      Träning P-08


      11:30
    • 16:45

      Träning P-10


      18:15
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 18:15

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:15

      Träning U19


      19:30
    • 19:15

      Träning P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
  • 23Tis
    • 10:00

      Träning P-07


      11:30
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:30
    • 19:15

      Träning P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-09


      20:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
  • 24Ons
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 13:00

      Träning P-08


      15:00
  • 25Tor
    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
      Bergaviks konstgräsplan
      Anteckning: För de som är hemma och har möjlighet, så kommer Danny och Jesse (ungdomstränare och A-lagsspelare) köra ett träningspass (på engelska) med laget.
      Vi gör ett anmälningsutskick så vi vet hur många som kan komma.
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 18:15

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:15

      Träning U19


      19:30
    • 19:15

      Träning P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:00
  • 27Lör
    • 08:30

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 13:00

      Träning U19


      14:30
  • 28Sön
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:30
    • 11:00

      Träning P-07


      13:00
    • 15:30

      Träning P-08


      16:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00