Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Haga P-12

Följ

P-12

Följ oss för uppdateringar
Följ

VIKTIGT!

7 mar 2025 16 kommentarer 459 visningar
Andreas Gunnarsson Tränare
16 kommentarer
  • 7 mar 2025 Anna-Carin Crona

    Tack för info! Pratar givetvis med Otto! Det låter inte bra och bra att ni tar tag i det.

    Rapportera

    Rapportera

  • 8 mar 2025 Emina Fetahovic

    Tack för informationen. Jättebra att ni tar tag i det, jag har hört lite från Elvin om detta och han har börjat prata om att sluta spela då det känns jobbigt.

    Rapportera

    Rapportera

  • 8 mar 2025 Angelica Cato

    Tack för att ni meddelar oss föräldrar om detta. Jag har pratat med Vincent.

    Rapportera

    Rapportera

  • 8 mar 2025 Mirso Avdic

    Tack att ni meddelar oss om detta. Vi ha pratat med Isak och han tycker att vissa gånger har det varit jobbigt då han är relativ ny i laget men att enligt han har det blivit bättre. jätte bra att ni tar upp detta och tack för all tid ni lägger på våra barn💪💪

    Rapportera

    Rapportera

  • 8 mar 2025 Tobias Rydberg

    Har pratat med Mio som var ledsen efter träningen i torsdags. Jättebra att ni tar upp detta och bra jobbat till er ledare!
    Mvh Tobias

    Rapportera

    Rapportera

  • 8 mar 2025 Peter Huuhka

    Jag har pratat med Oskar

    Rapportera

    Rapportera

  • 8 mar 2025 Björn Ringefelt

    Vi har pratat med Alexander och jättebra att detta tas upp.

    Rapportera

    Rapportera

  • 8 mar 2025 Camilla Aronsson

    Jättebra att ni tar upp detta och att ni ska prata med killarna på torsdag. Vi pratar med Anton härhemma.

    Rapportera

    Rapportera

  • 8 mar 2025 Emil Wallberg

    Superbra att ni informerar om detta och att ni kör en samling med killarna tillsammans. Vi har pratat med Valter.

    Rapportera

    Rapportera

  • 9 mar 2025 Caroline Leon

    Kanon att ni tar upp detta. Har pratat med David.

    Rapportera

    Rapportera

  • 10 mar 2025 Per Johan Ericson

    Pratat med Elliot👍

    Rapportera

    Rapportera

  • 10 mar 2025 Anna-Carin Grönlund

    Tack för att ni informerar oss och uppmärksammar detta. Vi har pratat med Melker.

    Rapportera

    Rapportera

  • 10 mar 2025 Jenny Källman Jakobsson

    Bra skrivet och viktigt att ni tar upp det i tid. Konsekvenserna kan bli att spelare slutar, vilket vore jättetråkigt. Vi läste brevet o pratade om det med Edvin. Hoppas ni får ett bra samtal på torsdag.

    Rapportera

    Rapportera

  • 11 mar 2025 Emilia Lieberg

    Hej! Charlie är i fjällen så han kan inte komma på torsdag men vi har såklart pratat med honom. Kan det finnas en vits med att fler vuxna finns med i bakgrunden vid träningarna, under en period iaf? Tänker att det sänder signaler till grabbarna samt att fler ögon och öron kanske behövs, tränarna kan omöjligt fokusera på allt samtidigt. Jag ställer iaf gärna upp med var ni behöver och det vet jag att fler av oss gör. Bara hojta till! TACK för allt ni gör!!!

    Rapportera

    Rapportera

  • 11 mar 2025 Sofia Adelin

    Tack för att ni informerar och jobbar med att det ska hållas en bra attityd i laget. Så viktigt!
    Ni gör ett fantastiskt jobb och uppskattar att ni tar tag i detta.

    Rapportera

    Rapportera

  • 13 mar 2025 Heidi Mägi

    Hej! Tack för informationen! Det är viktigt att ni tar upp detta på träningen och vi föräldrar pratar med våra barn hemma! Vi behöver hjälpas åt för att tillsammans lösa sådana situationer. Vi har pratat med Sten Erik / Heidi

    Rapportera

    Rapportera

Du måste logga in för att kommentera

Logga in