Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Brommapojkarna P11-2

Följ

P11-2

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
  • 2Lör
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.10
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning


      18:15
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 18:15

      Träning


      19:15
      Grimstatältet Plan 1
      Samlingstid: 18:05
      Anteckning: Vi samlas på sidan för genomgång

      OBS ingen får beträda planen innan träningen börjar
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 08:55

      Hammarby IF Fotboll lag 23 (borta)


      09:55
    • 09:45

      Djurgårdens IF FF lag 4 (hemma)


      10:45
    • 10:10

      IFK Lidingö FK -14 (hemma)


      11:10
    • 11:00

      IFK Lidingö FK- 11 (borta)


      12:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Träningsmatch mot Hammarby p18


      11:00
  • 11Mån
    v.11
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning


      18:15
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 18:15

      Träning


      19:15
  • 15Fre
  • 16Lör
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.12
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning


      18:15
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 18:15

      Träning


      19:15
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 11:30

      Matrix cup


      16:00
    • 11:30

      Stockholm City FC P11 (hemma)


      12:30
    • 12:30

      Hammarby IF FF P10-39 (borta)


      13:30
    • 15:30

      Hammarby IF FF P11-16 (borta)


      16:30
  • 24Sön
    • 11:25

      Lännersta FF (borta)


      12:25
    • 13:25

      Hammarby IF FF P11-16 (hemma)


      14:25
    • 14:00

      Enebybergs IF (hemma)


      15:00
  • 25Mån
    v.13
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning


      18:15
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 18:15

      Träning


      19:15
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 08:30

      Kransen United FF (borta)


      09:30
    • 08:30

      Future Stars Cup


      14:30
    • 10:00

      Älvsjö AIK vit 1 (hemma)


      11:00
    • 11:00

      IFK Lidingö kargården (hemma)


      12:00
    • 12:30

      Enskede IK blå (hemma)


      13:30
    • 14:00

      Vega FC svart (borta)


      15:00
  • 31Sön