Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BP Ungdom P10-8

Följ

P10-8

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
  • 2Lör
    • 14:00

      Träning


      15:30
  • 3Sön
    • 09:00

      Ängby IF:2 (hemma)


      12:00
    • 10:00

      IFK Stocksund Blå (hemma)


      10:25
    • 10:00

      Spånga IS Lag 4 (borta)


      10:25
    • 11:00

      Djurgården P15 (hemma)


      11:25
    • 11:00

      Skå IK (hemma)


      11:25
    • 12:00

      IFK Stocksund Vit (hemma)


      12:25
    • 12:30

      IFK Stocksund Vitblå (borta)


      12:55
  • 4Mån
    v.10
  • 5Tis
    • 19:00

      Träning


      20:00
      Loviselunds skolan
      Anteckning: Uppehåll under sportlovet
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 13:00

      Träning


      14:00
  • 10Sön
    • 09:00

      Skå IK (hemma)


      13:00
    • 10:25

      DIF:P10-10 (borta)


      10:40
    • 11:00

      IFK Haninge:10:6 (hemma)


      11:15
    • 11:40

      IFK Haninge P10:2 (borta)


      11:55
    • 12:35

      Ängby IF:1 (borta)


      12:50
    • 13:45

      Ängby IF:2 (hemma)


      14:00
  • 11Mån
    v.11
  • 12Tis
    • 19:00

      Träning


      20:00
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 13:00

      Träning


      14:00
  • 17Sön
    • 10:00

      TIjan Slutar


      11:00
  • 18Mån
    v.12
  • 19Tis
    • 19:00

      Träning


      20:00
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 13:00

      Träning


      14:00
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.13
  • 26Tis
    • 19:00

      Träning


      20:00
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 10:00

      Träning


      11:00
    • 13:30

      Matchtröjans dag


      15:30
  • 31Sön
    • 10:00

      Kungsängens IF Blått (hemma)


      12:00
    • 12:50

      Enebybergs IF Lag 2 (borta)


      13:20
    • 13:25

      Kungsängens IF Blått (hemma)


      13:55
    • 14:00

      IFK Bergshamra Blå (borta)


      14:30
    • 14:35

      IFK Viksjö Lag 1 Grön (borta)


      15:05
    • 15:10

      Ifk viksjö P10-2-3 blå (hemma)


      15:40
    • 15:45

      Apollon Solna FK (borta)


      16:15