Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bölebyn SK P-12
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Bölebyn SK P-12.
P-12
Följ oss för uppdateringar
Vidarebefordrar information från sprtringen;
Hej på er!
Vi från Sportringen vill börja med att tacka alla lokala hjältar i IBFF som ställer upp under denna prövning med Corona i spetsen!! Vi kan mycket tack vare det erbjuda IBFF en ny klubbvecka utan större förändringar.
Bifogat finns profilen för kommande klubbvecka för alla IBFF:are som missade förra klubbveckan. I o m påskens inträde med röda dagar så har vi förlängt klubbveckan att gälla både v15 och v16.
Vi kommer att erbjuda möjligheten att beställa direkt via mail istället för besök i butiken för de som vill eller känner sig osäkra kring Corona. (All information kring det finns på sid 2 i den bifogade profilen.)
I dagsläget ligger vi ganska bra i fas med leveransen från första klubbveckan men vi vill ändå flagga för att viss försening kan ske med kort varsel beroende på alla omständigheter kring just Corona.
Jättebra om ni kan sprida detta till alla berörda lag. I övrigt så önskar vi er en härlig påsk!
Mvh
Fredde Norberg
Powerpointen med de olika erbjudandena finns under fliken Mer-Dokument-Klubbvecka
| Träning | 25 maj, 18:35 |
| Miljöträning P 2011 | 26 maj, 18:30 |
| Träning | 28 maj, 18:35 |
| Hedens IF (borta) | 31 maj, 00:00 |
| Träning | 31 maj, 18:35 |
Powerpointen med erbjudandena finns nu under fliken Mer och sedan dokument där dokumentet heter klubbvecka.
RapporteraRapportera