Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hvetlanda GIF

Följ

Hvetlanda GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 09:00

      Poolspel P09


      15:00
    • 10:00

      Myresjö IF (borta) P08


      11:00
    • 10:00

      Nässjö FF (borta) F05/06


      12:00
    • 11:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) F-08


      12:00
    • 11:30

      Vislanda/Grimslöv 1 (borta) F05/06


      13:30
    • 12:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) P02


      14:00
    • 14:00

      Mullsjö IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 2Sön
    • 09:30

      Träning F04


      11:00
    • 10:00

      Nässjö FF vit (borta) P07


      12:00
    • 11:00

      Stockaryd/Rörvik (hemma) P07


      13:00
    • 14:00

      Stensjöns IF (hemma) P06


      16:00
    • 17:00

      Nässjö FF 2 (hemma) P05


      19:00
    • 19:00

      Kalmar FF 1 (hemma) P03


      21:00
  • 3Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P04


      18:15
    • 18:00

      Träning F04


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P02


      19:45
    • 18:15

      Träning P03


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:00
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning F05/06


      19:30
    • 18:15

      Träning P02


      19:45
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:45

      Landsbro IF FK (hemma) F05/06


      20:45
  • 5Ons
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-02 II


      18:15
    • 17:00

      Träning P05


      18:15
    • 18:00

      Träning P03


      19:30
    • 18:00

      Träning P02


      19:30
    • 18:00

      Träning F04


      19:30
    • 18:00

      Träning P04


      19:30
  • 6Tor
    • 16:30

      Träning P04


      18:00
    • 17:00

      Träning P03


      18:30
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F10/11/12


      18:15
    • 17:00

      Träning F05/06


      18:30
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P02


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning P-02 II


      17:15
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
    • 18:00

      Tabergs SK (borta) F04


      20:00
    • 18:15

      Aneby/Bälaryd vit (borta) P07


      20:15
    • 18:40

      Kiosk A-lagsmatch F05/06


      20:45
    • 19:00

      Aneby SK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 8Lör
    • 08:00

      Vrigstadscupen P09


      18:00
    • 10:00

      Nässjö FF (borta) P08


      11:00
    • 12:00

      IFK Stockaryd/Rörviks IF (hemma) P08


      13:00
    • 14:00

      IF Eksjö Fotboll 2 (borta) F05/06


      16:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Nässjö FF blå (borta) P06


      12:00
    • 10:00

      Poolspel P10


      13:00
    • 10:30

      Aneby/Bälaryd (borta) P08


      12:00
    • 12:00

      IK Vista (hemma) P04


      14:00
    • 15:00

      Bodafors SK (hemma) P06


      17:00
    • 15:00

      Värnamo Södra FF 1 (hemma) P03


      17:00
    • 17:00

      Sävsjö FF röd (borta) P07


      19:00
    • 17:00

      Hovshaga AIF (hemma) F05/06


      19:00
    • 17:00

      Träning P02


      18:45
    • 17:30

      Barnarps IF (borta) P05


      19:30
    • 18:00

      Träning F04


      19:00
  • 10Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P04


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 18:00

      Träning F04


      19:30
    • 18:15

      Träning P03


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 19:00

      Farstorps IK (9-m) (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:00
    • 18:00

      Träning F05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P02


      19:15
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:30

      Räppe GOIF (hemma) F05/06


      20:30
    • 19:00

      Hultsfreds FK (borta) P-02 II


      21:00
    • 19:30

      Hallby (hemma) F04


      21:00
  • 12Ons
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-02 II


      18:15
    • 17:00

      Träning P05


      18:15
    • 18:00

      Träning P04


      19:30
    • 18:00

      Träning F04


      19:30
    • 18:00

      Holsby SK (borta) F-08


      20:00
    • 18:30

      Östers IF 1 (borta) P03


      20:30
    • 19:00

      IFK Värnamo (borta) P02


      21:00
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning F10/11/12


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P02


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
  • 14Fre
    • 16:00

      Träning P-02 II


      17:15
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
  • 15Lör
    • 10:00

      Hjältevads Mariannelunds IS (hemma) F05/06


      12:00
    • 12:00

      IFK Västervik 9-m (hemma) P-02 II


      14:00
    • 12:00

      IFK Österbymo (hemma) P08


      13:00
    • 14:00

      Habo IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 16Sön
    • 07:00

      Asarum Höstcup P09


      18:00
    • 09:00

      Poolspel, förhoppningsvis 7-manna F09


      15:00
    • 10:00

      Myresjö IF (hemma) P07


      12:00
    • 10:00

      Hultsjö IF Atom (borta) F05/06


      12:00
    • 13:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) P07


      15:00
    • 13:30

      Sandsbro AIK (borta) F05/06


      15:30
    • 14:00

      Gnosjö IF 1 (borta) P03


      16:00
    • 15:00

      Landsbro IF FK (hemma) P06


      17:00
    • 16:00

      Aneby/Bälaryd (borta) P06


      18:00
    • 16:00

      Hovslätts IK (borta) P04


      18:00
    • 17:00

      Holsby SK (borta) P02


      19:00
    • 17:00

      Holsby SK (borta) A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Tenhults IF (borta) F04


      20:00
  • 17Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P04


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 18:00

      Träning F04


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P02


      19:45
    • 18:15

      Träning P03


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:00
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning F05/06


      19:30
    • 18:15

      Träning P02


      19:45
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
  • 19Ons
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-02 II


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P05


      18:15
    • 18:00

      Träning F04


      19:30
    • 18:00

      Träning P04


      19:30
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P03


      18:30
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F10/11/12


      18:15
    • 17:00

      Träning F05/06


      18:30
    • 18:00

      Österkorsberga IF (borta) P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P02


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
  • 21Fre
    • 16:00

      Träning P-02 II


      17:15
    • 17:30

      Bäckseda IF svart (borta) P06


      19:30
    • 18:15

      Aneby/Bälaryd blå (borta) P07


      20:15
  • 22Lör
    • 10:30

      Tranås FF (hemma) F-08


      11:30
    • 11:00

      Östers IF (hemma) P02


      13:00
    • 12:00

      Västerviks FF (borta) P-02 II


      14:00
    • 14:00

      Ekhagens IF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
  • 23Sön
    • 11:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) P05


      13:00
    • 11:00

      Höreda GIF (hemma) P06


      13:00
    • 12:00

      Nässjö FF 1 (hemma) P03


      14:00
    • 12:00

      Bäckseda IF (hemma) P08


      13:00
    • 14:00

      Habo IF 9-m (hemma) P04


      16:00
    • 15:00

      Holsby SK (borta) P07


      17:30
    • 16:00

      Ljungby IF 1 (hemma) F05/06


      18:00
    • 16:00

      Månsarps IF (borta) F05/06


      18:00
  • 24Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P03


      18:30
    • 17:00

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P04


      18:15
    • 18:00

      Träning F04


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P02


      19:45
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:00
    • 18:00

      Träning F05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
      IP Hvetlanda GIF
    • 18:15

      Träning P02


      19:45
  • 26Ons
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-02 II


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P05


      18:15
    • 18:00

      Vetlanda FF 2 9-m (borta) P04


      20:00
    • 18:00

      Träning F04


      19:30
    • 18:00

      Träning P04


      19:30
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P03


      18:30
    • 17:00

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F10/11/12


      18:15
    • 17:00

      Träning F05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P02


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
  • 28Fre
    • 16:00

      Träning P-02 II


      17:15
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
    • 18:30

      Bankeryds SK (borta) F04


      20:30
    • 19:00

      Stensjöns IF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 29Lör
    • 07:00

      Centern IF Cup P07


      18:30
    • 09:30

      Växjö DFF 1 (borta) F05/06


      11:30
    • 14:00

      Nässjö FF 1 9-m (borta) F04


      16:00
  • 30Sön
    • 11:00

      IFK Österbymo (hemma) P06


      13:00
    • 12:00

      Hovshaga AIF 1 (borta) P02


      14:00
    • 14:00

      Bäckseda IF 2 (borta) P05


      16:00
    • 15:00

      Tranås FF svart (borta) P06


      17:00
    • 16:00

      Vimmerby IF gul (hemma) F05/06


      18:00
    • 17:00

      Aneby/Bälaryd (borta) P04


      19:00