Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hultsberg IBF P-12
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Hultsberg IBF P-12.
P-12
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Knappt så man tror det, men tiden har svischat förbi o imorgon är det sista dagen för att lägga in sina kak/godis/knäckebröds beställningar. De som inte gjort det på nätet redan tar med lappen till träningen imorgon, där finns Fredrik (Elvins pappa) o samlar in dem. Även om ditt barn inte dyker upp så får du gärna komma dit o lämna lappen eller skicka den med en granne/kompis. Jag lägger beställningen i helgen.
Hoppas försäljningen gått bra!
/Susanne
Det är några försäljningslappar jag ännu inte fått in. Om man av någon anledning ännu inte lämnat in sin lapp så kan man ta en foto på den och skicka till mig eller göra det själv på nätet. Jag lägger beställningen vid 16 idag. Sista chansen!
RapporteraAnnars vill jag bara säga bra jobbat!
Rapportera
Jag är inte den mest tekniska men jag tror/hoppas att jag fick till det via sidan på nätet. Ser du om Lokes försäljning är med?
RapporteraRapportera
Det är fler som reagerat lika på min kommentar. Jag skapade en osäkerhet hos er o det var inte meningen. Sorry! Jag ser era beställningar o de ligger fint på nätet. Ni har gjort rätt! Det vara bara en sista liten påminnelse :)
RapporteraRapportera
Det var skönt o höra :)
RapporteraRapportera