Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hultsberg IBF P-09
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Hultsberg IBF P-09.
P-09
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Nu är det dags att betala medlemsavgiften. Den ligger på 1050 kr. I det ingår medlemsavgift, licensavgift samt en summa som laget disponerar för att täcka löpande kostnader såsom domare, viss hallhyra, bollar och övrig förbrukningsutrustning. Vi får också tillbaka 3 000 kr av föreningen i ett årligt cupbidrag.
Inbetalningen går till på följande sätt:
1. Swisha 1050 kr till Nils Rönnbäck på följande nummer 0705-342019, ange barnets namn. Senast den 15 september!
2. När vi fått in avgiften från samtliga för vi över hela summan till föreningen tillsammans med en förteckning över vilka som betalat.
Har man syskon som också spelar i föreningen är medlemsavgiften 100 kr mindre för varje syskon. Således ska 950 kr betalas in om det finns syskon i föreningen. Ange då "syskon" plus barnets namn när ni swishar till Nils.
Mvh Ledarna
Inga kommande aktiviteter
|
|
Bingolott |
| 24 dec | Hälsning |
| 23 dec | Hultsberg IBF - Karlstad IBF Ungdom, Herrar div 2 |
| 18 dec | Grums IBK - Hultsberg IBF, Herrar div 2 |
| 12 dec | Helgens senior matcher |
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera