Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hultsberg IBF P-13
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Hultsberg IBF P-13.
P-13
Följ oss för uppdateringar
Nu har vi två seriematcher kvar innan serien är slut.
Ena matchen är lördag 24/2 kl.10.30 och andra är söndag 10/3 kl9.30. Båda matcherna spelas i Karlstad Innebandyarena.
Meddela i kommentarerna nedan senast tisdag om ert barn inte kan va med på nåt av datumen så kommer vi efter det ut med lagindelningen då alla inte kommer kallas till båda matcherna.
Ha en fin söndag!
Inga kommande aktiviteter
Harry kan inte vara med söndag 10/3.
RapporteraRapportera
Hej! Herman kan inte va med nu på lördag den 24/2. Tyvärr har vi även sekretariatet då så är det nån annan som kan tänka sig ta det då vars barn spelar så vore jag otroligt tacksam!
RapporteraRapportera
Oliwer kan inte på lördag 24/2. Fotbollscup då.
RapporteraRapportera
Sigge kan inte vara med 24/2.
RapporteraRapportera
Leo kan inte sne 24/2.
RapporteraRapportera
Den 24/2 ;)
RapporteraRapportera
Adrian kan inte den 10/3 men 24/2 går fint.
RapporteraRapportera
Axel kan inte 24/2 men är gärna med 10/3.
RapporteraRapportera
Ludde kan inte spela match 24/2 och vi har också sekretariatet denna match. Skulle någon vars barn spelar match på lördag kunna ta sekretariatet för oss vore jag väldigt tacksam.
RapporteraRapportera
Noel kan inte vara med 24/2.
RapporteraRapportera
Anton kan inte 24/2 men spelar gärna 10/3
RapporteraRapportera
Jag kan fixa klockan den 24/2.
RapporteraRapportera
Tack för att du kan ta klockan Martin! Uppskattas väldigt mycket😀
RapporteraRapportera
Harrys pappa tar klockan på lördag istället för Hermans föräldrar. Ludde ska inte spela match, så funderar på om ngn annan förälders vars barn ska spela match kan ta den andra platsen i sekretariatet?
RapporteraRapportera
Vi fixar klockan, jag och frun ☺
RapporteraRapportera
Så jättesnällt, vi är mycket tacksamma🙏☺
RapporteraRapportera