Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hornskrokens IF U12
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Hornskrokens IF U12.
U12
Följ oss för uppdateringar
På lördag är det dags för nästa matchdag, den här gången i Boden.
Samling: 09.30 Bodens Energi Arena, lördag 8 november
Matchtider:
10.30 HIF 2 - Norrfjärden
11.30 BBK 1 - HIF 1
12.30 HIF 2 - Öjebyn 2
13.30 HIF 1 - Öjebyn 1
15.30 HIF 2 - Kiruna
16.30 HIF 1 - Norrfjärden
Utrustning: Svarta shorts. Vattenflaska och skor. Matchställ har tränarna med sig.
Mat: Ät en ordentlig frukost. Ta med mat och mellanmål att äta under dagen. Det kommer att finnas varma mackor, nudlar och varmkorv till försäljning i hallen. Som vanligt INGET godis, läsk, chips eller annat socker och skräp mellan matcherna.
Som ni ser har vi totalt 6 matcher. Som vanligt kommer vi att dela upp spelarna i 2 lag, men alla kommer att spela minst 3 matcher var. Bra sömn och bra mat behövs för att orka.
Föräldrar! Ta med släkt och vänner och ta chansen att komma och titta nu när vi spelar hemma i Boden. Barnen behöver en stor hejaklack!
Glöm inte att svara på kallelsen 😀
Är det något vi har glömt eller har ni några frågor? Hör av er i Supertext-gruppen.
Med vänlig hälsning
Tränarna
Vart kommer kallelsen och hur kommer man med i gruppen på supertext appen?
RapporteraRapportera
Kallelsen ligger här på laget.se, ska ha kommit ett mail igår (och ni verkar ha hittat den?). I sms-gruppen hamnar man automatiskt när era uppgifter lagts in, du kan själv ladda ner appen supertext.
RapporteraRapportera
Toppen, hittade kallelsen här. Tack då vet vi angående supertext
RapporteraRapportera