Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hörnebo SK Damer

Följ

Damer

Följ oss för uppdateringar
Följ
Träningsmatcher Damer, Västergötland
Tabell
Lag M V O F P
1 IF Elfsborg A 8 5 1 2 16
2 Råda BK U 5 4 1 0 13
3 Götene FK U 4 4 0 0 12
4 Alingsås KIK U 3 3 0 0 9
5 Halvorstorp/FC Trollhättan U 6 2 3 1 9
6 IF Elfsborg U 7 3 0 4 9
7 Svenljunga IK 3 3 0 0 9
8 Lidköpings FK F19 6 2 3 1 9
9 Skultorps IF 4 2 2 0 8
10 Götene FK 4 2 2 0 8
11 Falköpings KIK 4 2 2 0 8
12 Hörnebo SK 4 2 2 0 8
13 Vinninga AIF U 4 2 1 1 7
14 Trollhättans IF 4 2 1 1 7
15 Arentorp Helås FK 4 2 1 1 7
16 Sils IF U 2 2 0 0 6
17 FC Trollhättan 3 2 0 1 6
18 Toarpsalliansen 3 2 0 1 6
19 Våmbs IF U 3 2 0 1 6
20 Ljungskile SK Damfotboll 2 2 0 0 6
21 Södra Ving/Hössna/Timmele 2 2 0 0 6
22 Töreboda IK/Moholms SK 2 2 0 0 6
23 IK Gauthiod 5 2 0 3 6
24 Brämhults IK U 2 2 0 0 6
25 Eda IF 2 2 0 0 6
26 Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro 2 2 0 0 6
27 Stenstorps IF 5 2 0 3 6
28 IK Frisco A 3 2 0 1 6
29 Alingsås IF FF F19 4 2 0 2 6
30 Sils IF 4 2 0 2 6
31 Ulricehamns IFK 4 2 0 2 6
32 Skövde KIK 3 1 2 0 5
33 IFK Örby A 5 1 2 2 5
34 Mariestads BoIS FF 5 1 2 2 5
35 Svenljunga IK U 2 1 1 0 4
36 Hyssna IF 3 1 1 1 4
37 Ardala GoIF 4 1 1 2 4
38 Ulvåkers IF 6 1 1 4 4
39 BK Häcken U 1 1 0 0 3
40 IFK Göteborg 1 1 0 0 3
41 Vara SK 1 1 0 0 3
42 Brämhults IK 1 1 0 0 3
43 IK Frisco U 1 1 0 0 3
44 Torslanda IK A 2 1 0 1 3
45 Trollhättans BoIS 2 1 0 1 3
46 Vänersborgs IF U 1 1 0 0 3
47 Kronängs IF U 2 1 0 1 3
48 Kinnarp-Slutarps IF U 1 1 0 0 3
49 Falköpings KIK U 2 1 0 1 3
50 IK Gauthiod U 2 1 0 1 3
51 Eriksbergs IF 1 1 0 0 3
52 Wargöns IK 2 1 0 1 3
53 Örgryte IS 2 1 0 1 3
54 Jitex Mölndal BK F17 1 1 0 0 3
55 Malmö FF F19 1 1 0 0 3
56 Vänersborgs FK 1 1 0 0 3
57 Södra Ving/Hössna/Timmele U 1 1 0 0 3
58 Annelunds IF U 2 1 0 1 3
59 Vinninga AIF 2 1 0 1 3
60 Gällstads FK 3 1 0 2 3
61 Herrestads AIF 2 1 0 1 3
62 Skepplanda BTK 2 1 0 1 3
63 Vårgårda IK 3 1 0 2 3
64 Örslösa-Söne IK 2 1 0 1 3
65 Mellby IK 3 1 0 2 3
66 Annelunds IF 3 1 0 2 3
67 Våmbs IF 3 1 0 2 3
68 Rackeby/Kållandsö 3 1 0 2 3
69 Skoftebyns IF 2 0 2 0 2
70 Vänersborgs IF 3 0 2 1 2
71 Rävlanda/Bollebygd 3 0 2 1 2
72 Jönköpings Södra IF 1 0 1 0 1
73 IFK Örby P17 1 0 1 0 1
74 Orust FC 1 0 1 0 1
75 Utsiktens BK 1 0 1 0 1
76 Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro U 1 0 1 0 1
77 Fagersanna/Mölltorp-Brevik 1 0 1 0 1
78 Bankeryds SK 1 0 1 0 1
79 Östra Deje IK Dam 1 0 1 0 1
80 IFK Värnamo Dam A 1 0 1 0 1
81 Utbynäs SK Dam 1 0 1 0 1
82 Toarpsalliansen U 3 0 1 2 1
83 Ytterby IS A-Dam 0 0 0 0 0
84 Askims IK DS 0 0 0 0 0
85 Munkedals IF 0 0 0 0 0
86 Mullsjö IF A Dam 0 0 0 0 0
87 IFK Kristinehamn 0 0 0 0 0
88 Lerums IS A 0 0 0 0 0
89 Sävedalens IF 0 0 0 0 0
90 Qviding FIF 0 0 0 0 0
91 Kroppefjälls IF 0 0 0 0 0
92 Halmstads BK 0 0 0 0 0
93 Mariedal/Sjömarken 0 0 0 0 0
94 Lödöse Nygård IK A 0 0 0 0 0
95 IFK Hjo 0 0 0 0 0
96 IF Elfsborg A 0 0 0 0 0
97 Mariedal/Sjömarken 0 0 0 0 0
98 Sjuntorps IF 0 0 0 0 0
99 Eds FF A 0 0 0 0 0
100 Moholms SK 0 0 0 0 0
101 Ardala GoIF U 0 0 0 0 0
102 Degerfors/Rävåsens F17 0 0 0 0 0
103 Mariebo IK U 0 0 0 0 0
104 Skultorps IF U 0 0 0 0 0
105 Ulricehamns IFK U 0 0 0 0 0
106 Råda BK 1 0 0 1 0
107 Vartofta SK 1 0 0 1 0
108 IK Rössö Uddevalla F19 1 0 0 1 0
109 Onsala BK 1 0 0 1 0
110 Emtunga/Tråvad/Larv/Vedum 1 0 0 1 0
111 BK Trix (9:9) 1 0 0 1 0
112 Kronängs IF 2 0 0 2 0
113 IFK Göteborg F17 1 0 0 1 0
114 IFK Göteborg F17 1 0 0 1 0
115 Hajom/Björketorp A 1 0 0 1 0
116 IFK Tidaholm 2 0 0 2 0
117 Emtunga/Tråvad/Larv/Vedum U 1 0 0 1 0
118 Herrestads AIF U 1 0 0 1 0
119 Ulvåkers IF U 1 0 0 1 0
120 Saleby IF A 1 0 0 1 0
121 Kinnarp-Slutarps IF 2 0 0 2 0
122 Kabel Åttio/Byttorp/Bergdalen 2 0 0 2 0
123 Fristad/Borgstena/Sparsör 1 0 0 1 0
124 Bengtsfors IF 1 0 0 1 0
125 Alingsås KIK 2 0 0 2 0
126 Östadkulle/Södra Härene 2 0 0 2 0
127 Jula BK 2 0 0 2 0
128 Norra Fågelås 2 0 0 2 0
129 IFK Strömstad 1 0 0 1 0
130 IF Tymer 2 0 0 2 0
131 Jung-Kvänum 10 IF 2 0 0 2 0
132 Hemsjö IF 1 0 0 1 0
133 Axvalls IF 2 0 0 2 0
134 Bankeryds SK U 1 0 0 1 0
135 Mariebo IK 2 0 0 2 0
136 IK Rössö Uddevalla A 2 0 0 2 0

Match

Norra Fågelås

0 - 1
Guldkroksvallen Konstgräs
20 april 2024
15:00

Hörnebo SK

Referat

Inget referat skrivet

Spelarstatistik
Utespelare
Namn M G A GK RK P
Agnes Barkestam 1 0 0 0 0 0
Annica Mohlin 1 0 0 0 0 0
Ella Tapio 1 0 0 0 0 0
Emelie Åkesson 1 0 0 0 0 0
Filippa Karlsson 1 0 0 0 0 0
Hannah Stenhammar 1 0 0 0 0 0
Jolin Lundberg 1 0 0 0 0 0
Julia Kambar 1 0 0 0 0 0
Julia Lidenfors 1 0 0 0 0 0
Lara Alkhatib 1 0 0 0 0 0
Louise Elisson 1 0 0 0 0 0
Märta Olsson Wennberg 1 0 0 0 0 0
Svea Israelsson 1 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist GK Gula kort RK Röda kort P Poäng
Spelarstatistik
Målvakter
Namn M G A S IM GK RK P
Annica Mohlin 1 0 0 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist S Skott på mål IM Insläppta mål GK Gula kort RK Röda kort P Poäng