Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Herrhagens IF Pojkar 2017-2018
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Herrhagens IF Pojkar 2017-2018.
Pojkar 2017-2018
Följ oss för uppdateringar
Hej,
Vi har beslutat att ändra träningstiden så det blir tisdagar (som tidigare planerat) och torsdagar på grund av att det flera ledare som inte kunde på söndagar. Hoppas inte det ställer till det för mycket.
Träningstiderna är enligt följande:
Tisdagar gr1 17.15-18.15 och gr2 18.15-19.15
Torsdagar 18.25-19.25 (båda grupperna)
Grupperna för tisdagarna presenteras inom kort.
Kalendern kommer uppdateras inom kort, observera att det där kommer se ut som två timmar träning på tisdagar men det är alltså för att vi delat upp i två mindre grupper.
Hej! Tyvärr har Wilmer en annan aktivitet på torsdagar. Vi hade flyttat om aktiviteterna för att kunna vara med på söndagsträningen, men nu har allt börjat och det blir svårt att byta. Han är dock gärna med på tisdagarna och ev. vissa torsdagar.
RapporteraRapportera
Hej !
RapporteraMohammad tyvärr kan inte vara med pånde här dagarna för att han har andra aktivitet som är lika samma dagar och tider.
Rapportera