Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hallstahammars BK Brottning
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Hallstahammars BK Brottning.
Brottning
Följ oss för uppdateringar
Carro!
jag vill att du kontaktar mig på:
peter_eriksson99@hotmail.com
eller ringer till mig, Tor har nr.
Nog för att det är rätt långt men ngn gång i sommar iaf.
haaha ja det hörde jag Linda säga, men det klarar du! :)
well carro, du kan alltid komma till fagersta och springa med oss annars :)
Vi springer på bra här och är riktigt duktiga, så duktiga faktiskt att pappa eriksson i ett svagt ögonblick gått med på att springa karnivalsloppet i avesta på 8km....så om vi alldrig ses igen...kul lära känna er alla :)
Någon som är på och springa i spåret ytterligare en gång i spåret i sommar??:) typ på tisdagar som förra året, vi behöver ju ingen tränare men jag tkr det är tråkigt att springa alldeles själv. Det är alltid roligare när det är flera :)
Rapportera
Jag har nu lagt in en del arbeten som vi skall utföra i HBK. Dom är inskrivna i kalendern så läs och begrunda. Dessa jobb kräver att alla ställer upp för föreningen, annars minskar våra pengar att tävla och ha roligt för!
Kenneth :) :) :)
Ps skriv upp er på lista i lokalenDs
Jaa, riktigt bra jobbat även om vissa hade fullt upp med att gå och spänna på sig hela tiden. =) Men det var trevligt i alla fall. :)
Rapportera