Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hagby IK

Följ

Hagby IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P 11/12


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 10:00

      UNIK FK (borta) P-10


      11:30
    • 17:00

      Skuttunge SK 2 (borta) Herr


      19:00
  • 7Sön
    • 10:30

      Vaksala SK Vit (borta) P 11/12


      11:30
    • 11:45

      IK Fyris Uppsala P07/08 svart (borta) P-08


      13:45
    • 15:00

      Tierps IF Herr (borta) Herr


      17:00
  • 8Mån
    v.32
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P 11/12


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 18:00

      Vaksala SK Vit (hemma) P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 13:00

      Danmarks IF P2011 Svart (hemma) P 11/12


      14:00
    • 16:00

      Ullfors IK (hemma) Herr


      18:00
  • 14Sön
    • 11:00

      Fanna BK (borta) F09/10


      12:00
    • 13:00

      IF VP Uppsala (hemma) P 11/12


      14:00
    • 14:00

      IF VP Uppsala F-08 Orange (hemma) F-06-08


      16:00
    • 16:00

      Harbo IF 2 (borta) Herr


      18:00
  • 15Mån
    v.33
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P 11/12


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 16Tis
    • 17:50

      Träning F-11/12


      19:30
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-15


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 18:30

      Ärentuna SK 2 (borta) Herr


      20:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:15
  • 17Ons
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      BKV Norrtälje (hemma) P-10


      20:30
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 10:00

      Märsta IK (borta) P 11/12


      11:00
    • 14:00

      Harg-Östhammar FF 2 (borta) Herr


      16:00
    • 14:00

      Storvreta IK F12 vit (borta) F-11/12


      16:00
  • 21Sön
    • 10:00

      Vreta IF F11/12 (hemma) F-11/12


      12:00
    • 10:00

      Börje SK 1 (borta) P 11/12


      11:00
    • 10:00

      Poolspel F-13/14


      13:00
    • 11:00

      Örsundsbro IF (borta) P-10


      12:30
    • 11:00

      Vaksala SK (hemma) F09/10


      12:00
    • 15:00

      Knarrbacken FC 1 (borta) P-08


      17:00
  • 22Mån
    v.34
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P 11/12


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 23Tis
    • 17:50

      Träning F-11/12


      19:30
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-15


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 18:30

      IK Hinden 2 (hemma) Herr


      20:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:15
  • 24Ons
    • 18:00

      Börje SK (hemma) P-10


      20:00
    • 18:00

      Sigtuna IF FK F08 (borta) F-06-08


      20:00
    • 18:00

      Storvreta IK P08:vit (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 10:00

      Poolspel P-13


      14:00
    • 13:00

      Enköpings SK UK P-11 (hemma) P 11/12


      15:00
    • 16:00

      Gimo IF FK 2 (hemma) Herr


      18:00
  • 28Sön
    • 09:00

      Sammandrag Bålsta P-14


      12:30
    • 10:00

      Vaksala SK (borta) F09/10


      11:00
    • 10:00

      Bälinge IF Junior P15 (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Fanna BK F13/14 (borta) F-06-08


      13:00
    • 12:00

      Enköpings SK UK (borta) P-10


      13:30
    • 13:00

      Alsike IF P12 Gul (hemma) P 11/12


      15:00
    • 15:00

      Örsundsbro IF F10/11 (hemma) F-11/12


      17:00
    • 16:00

      Österlövsta FF F11/12 (borta) F-11/12


      18:00
  • 29Mån
    v.35
    • 17:45

      kioskpass F-06-08


      19:45
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P 11/12


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 17:45

      Träning F-06-08


      20:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Fanna BK P12 Vit (hemma) P-10


      19:30