Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hagby IK

Följ

Hagby IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Hagby IK
Välj lag

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
  • 2Mån
    v.31
    • 18:00

      Träning P 11/12


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
  • 3Tis
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Internmatch Herr


      20:30
  • 4Ons
    • 18:00

      Träning F-06-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning P 11/12


      18:15
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 10:00

      Knarrbacken FC 1 (borta) P-08


      12:00
    • 12:00

      Håbo FF (borta) P-10


      14:00
  • 8Sön
    • 10:30

      Unik FK Röd (borta) F-11/12


      12:30
    • 14:00

      IF VP Uppsala Blå (hemma) F-06-08


      16:00
    • 15:30

      IK Fyris Uppsala F0608 (hemma) F-06-08


      17:30
    • 16:00

      Fjärdhundra SK (borta) Herr


      18:00
  • 9Mån
    v.32
    • 18:00

      Träning F-06-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P 11/12


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 10Tis
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 11Ons
    • 18:00

      Örsundsbro IF P08 (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Örsundsbro IF F08 (borta) F-06-08


      20:30
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning P 11/12


      18:15
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 13:00

      Sigtuna IF FK P08 Blå (hemma) P-08


      15:00
  • 15Sön
    • 00:00

      Dalkurd FF P10 (hemma) P-10


      00:00
    • 10:00

      Fanna BK (hemma) F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Åsunda IF F10/11 (hemma) F09/10


      12:30
    • 13:00

      Heby AIF F07 (hemma) F-06-08


      15:00
    • 15:00

      Bälinge IF P11 (borta) P 11/12


      17:00
    • 16:00

      IK Hinden 2 (hemma) Herr


      18:00
  • 16Mån
    v.33
  • 17Tis
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 18Ons
    • 00:00

      IFK Uppsala P10 Vt (borta) P-10


      00:00
    • 11:00

      Rosersbergs IK F08/09 (hemma) F-06-08


      13:00
    • 18:00

      IK Fyris Uppsala P07/08 1 (borta) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 13:00

      Match Hagby IK P12 - GUSK P 11/12


      15:00
  • 22Sön
    • 00:00

      Fanna BK 2 (hemma) P-10


      00:00
    • 10:00

      Fanna BK (borta) F-06-08


      12:00
    • 10:00

      Vaksala SK Svart (borta) F-11/12


      12:00
    • 11:00

      IF VP Uppsala Orange (hemma) P 11/12


      13:00
    • 13:00

      Håbo FF Röd (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      Östervåla IF (borta) F-06-08


      16:00
    • 16:00

      IK Rex 2 (borta) Herr


      18:00
  • 23Mån
    v.34
  • 24Tis
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 25Ons
    • 18:00

      Örsundsbro IF (hemma) F-11/12


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06-08


      19:30
    • 18:00

      Vittinge IK P10 (borta) P 11/12


      20:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 11:00

      Bälinge IF F08 Lag 1 (hemma) F-06-08


      13:00
  • 29Sön
    • 10:30

      Alsike IF P08 Gul (borta) P-08


      12:30
    • 11:00

      Enköpings SK UK F11 Grön (borta) F-11/12


      13:00
    • 11:00

      Tobo/Örbyhus FF P11/12 (hemma) P 11/12


      13:00
    • 13:00

      Enköpings SK UK F07 (borta) F-06-08


      15:00
    • 14:30

      Sigtuna IF Fotboll FK P10 Vit (borta) P-10


      16:30
    • 16:00

      SK Iron 2 (hemma) Herr


      18:00
  • 30Mån
    v.35
  • 31Tis
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30