Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Habo IF P17
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Habo IF P17.
P17
Följ oss för uppdateringar
Hej alla spelare och föräldrar!
Vad kul att se att ni är flera som börjat anmäla er för uppdragen vid Habo cupen.
Vill bara lägga ut en påminnelse här till er andra att gå in och haffa en tid då det är först till kvarn som gäller . För snart en vecka sedan skickade jag ut ett mail om hur du går tillväga. Har du inte sett till det? Checka skräpposten!
Väljer ni inte en egen tid och uppdrag så placerar jag ut er på slump. Föreningen önskar att vi prioriterar städtiderna på söndagen.
Det här är en viktig cup för att kunna hålla nere träningsavgifterna för Habo IF, så alla behövs. Tillsammans skapar vi en värdefull fritid för barn och unga. Vill du hjälpa till fler tider eller har någon annan i din närhet som vill hjälpa till är det helt ok att anmäla sig till fler uppdrag.
Har ni frågor når ni mig enklast på Johansson.sanna@live.se
Ha en fin söndag!
/ Sanna
Inga kommande aktiviteter
| 22 dec | God Jul & Gott Nytt År |
| 19 dec | Årskrönika Habo IF 2025 |
| 11 dec | Julklappsdagar på Intersport 11-18 december |
| 11 dec | Årets julklapp! |
| 10 dec | Lägg ett träningskort från STC under granen |
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera