Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Habo IF P16
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Habo IF P16.
P16
Följ oss för uppdateringar
En påminnelse om att vi fortfarande behöver folk till städdagen den 26 oktober kl 10-13.
Detta är ett uppdrag precis som Habocupen, kiosk, poolspel, arbetsveckan osv och vi ser och noterar allas insatser och tar hänsyn till det när vi behöver dela ut pass på framtida uppdrag.
För att underlätta för oss som styr ihop detta så hoppades vi på att få några frivilliga och vi skulle slippa fördela ut passen då det tar mycket administrativ tid för oss. Får vi inga frivilliga kommer passen att delas ut.
Det var en hel del som inte kunde ställa upp på arbetsveckan så nu har ni chansen att kliva in och hjälpa till i 3 timmar och samtidigt få lite fika som tack för hjälpen. 😉
Tacksam om vi kan hjälpas åt med sista uppdraget för säsongen för att göra det så smidigt som möjligt!
Lämna en kommentar att du hjälper till!
Inga kommande aktiviteter
En påminnelse om att vi fortfarande saknar 2 st som kan hjälpa till på städdagen.
RapporteraRapportera
Jag kan komma 👍
RapporteraMvh Camilla (Sixten W mamma)
Rapportera
Tusen tack Camilla
RapporteraRapportera
Finns det någon mer som kan tänka sig att ställa upp nästa söndag? 😇
RapporteraRapportera