Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Habo IF P16
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Habo IF P16.
P16
Följ oss för uppdateringar
Hej,
Nu på fredag kommer vi ha sista träningen för säsongen. Vi samlas som vanligt på A-planen och tränar i ca 45 min. Därefter bjuder vi alla barnen på glass.
Vi tränare vill tacka för en härlig första säsong tillsammans med era barn. Det har varit väldigt roligt att få följa dem och se dem utvecklas och vi ser redan fram emot nästa år. Om du som förälder vill engagera dig som ledare tillsammans med oss får du gärna ta kontakt med någon av oss nu på fredag.
Vi vill också passa på att informera om Habo IF:s stora säsongsavslutning som planeras den 16/10. Lagen kommer att spela matcher och föreningen bjuder på korv med bröd samt dryck. Under dagen kommer det också att delas ut pris till årets ledare och årets domare. Mer info om detta event kommer att skickas ut inom kort.
Allt gott,
Ledarna P16
| 22 dec | God Jul & Gott Nytt År |
| 19 dec | Årskrönika Habo IF 2025 |
| 11 dec | Julklappsdagar på Intersport 11-18 december |
| 11 dec | Årets julklapp! |
| 10 dec | Lägg ett träningskort från STC under granen |
Stort tack till alla tränare och ledare för den här säsongen!!
RapporteraRapportera
Ja, tusen tack för att ni styr upp så bra och roliga träningar för killarna!
RapporteraRapportera