Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HUS

Följ

HUS

Följ oss för uppdateringar
Följ
HUS
Välj lag

Juni 2022

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.22
  • 2Tor
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning F-1213


      19:15
    • 18:00

      Träning P-1213


      19:00
    • 18:30

      Träning F06-07


      20:10
    • 18:30

      IF Elfsborg (hemma) P-0809


      20:30
    • 18:30

      Svenljunga IK (hemma) P-1213


      20:30
    • 18:30

      Kinna IF Röd (hemma) P-1213


      20:30
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 09:30

      Tölöcupen F-1213


      15:30
    • 11:00

      Kinnarp-Slutarp/Vartofta/Åsarp/Trädet (hemma) F06-07


      13:00
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.23
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 11:00

      Sätila SK (borta) F-1213


      12:00
    • 13:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena Vit (hemma) P-0809


      15:00
    • 19:00

      Värdar Rosenström F06-07


      00:00
  • 12Sön
    • 00:00

      Värdar Rosenström F06-07


      02:00
    • 09:30

      Horreds IF (borta) P-1213


      11:30
    • 13:00

      Skene IF (borta) P-1213


      15:00
    • 13:00

      Sjömarkens IF (hemma) F-1213


      14:00
  • 13Mån
    v.24
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
  • 19Sön
    • 11:00

      Sandareds IF (borta) F-1213


      12:00
    • 14:00

      Mariedals IK (borta) F-0809


      16:00
    • 14:00

      Torestorp/Älekulla FF Svansjö* (hemma) P-1213


      16:00
    • 15:15

      Kinna IF Röd (hemma) P-1213


      17:15
    • 16:00

      Kinna IF (borta) Juniorlag herr


      18:00
    • 18:00

      Dalsjöfors GoIF Svart (borta) P-0809


      20:00
  • 20Mån
    v.25
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.26
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 18:00

      Sjömarken/Sandared (hemma) F06-07


      20:00
    • 18:00

      Träning Juniorlag herr


      20:00
    • 18:30

      Alingsås IF FF Svart (borta) P-0809


      20:30
  • 30Tor