Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Coasters Holmsund-Obbola HU13
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Coasters Holmsund-Obbola HU13.
HU13
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Vi vill gärna bjuda in er till ett föräldramöte måndagen den 23/9 kl. 17.30 i samband med träningen. Under mötet kommer vi att prata om den kommande basketsäsongen och diskutera i EB-sammandraget den 16/11 som vi ska anordna.
Vi kommer att gå igenom vem som gör vad under sammandraget och hur vi kan göra så att allt flyter på så bra som möjligt.
Hoppas att så många som möjligt kan närvara!
Med vänliga hälsningar
Tränarna
Jag jobbar ikväll och kan inte delta på mötet. Självklart hjälper jag till vid EB-sammandraget - baka, stå i fiket t ex.
RapporteraRapportera
Vi kommer inte heller tyvärr, pga jobb och avslutning i fotboll. Tar del av informationen från andra och hjälper till där det behövs. (Alvars mamma)
RapporteraRapportera
Vi kommer inte heller att delta pga avslutning i fotboll men är beredda på att hjälpa till när det behövs.
RapporteraRapportera