Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hovslätts IK P-02 Innebandy
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Hovslätts IK P-02 Innebandy.
P-02 Innebandy
Följ oss för uppdateringar
Under dokument ligger nu ett kiosk och sekretariatschema för HIKP02:s samtliga 10 hemmamatcher.
Är det så att ni inte kan vid något tillfälle eller vill byta kiosk mot sekretariat eller tvärtom så hoppas jag ni kan lösa det föräldrar emellan, men kontakta gärna mig så jag vet om eventuella byten.
Vad det gäller kiosk, kör vi som vi gjort tidigare med bak/köp av bulle/kaka/godis, kaffe, festis/läsk.
Förbrukningsmaterial (socker, koppar, kaffefilter, servetter m.m.) kan finnas kvar från gången innan och finns i ”vårt” skåp på Stadsgården. Kolla om det behöver köpas in något med i första hand tidigare kioskgäng eller mig. (Som tur är finns ju Willys på Råslätt nära om något skulle saknas.)
Köp/utlägg tas från vår lagkassa som jag har hand om.
Tänkte att vi i år i kiosken även kan ta betalt via SWISH till 0709721646.
Alla pengar vi får in går direkt till laget som vi kan använda till kommande cuper m.m.
//Mikael
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera