Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HK Järnvägen F-14
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från HK Järnvägen F-14.
F-14
Följ oss för uppdateringar
Hej
Nu går vi in och kör skarpt läge med denna försäljning.
Minst 4 paket ska säljas och allt utöver det går direkt till lager.
Tyvärr fick vi inte katalogerna ikväll men jag hoppas på att dom kommer snart. Ska jaga på dom om detta men fram tills dess så gå in på nedan länk och registrera er för att kunna sälja.
Finns en länk när ni registrerat som ni kan kopiera och lägga ut på sociala medier för vänner och bekanta att gå in på för att antingen beställa själva eller om dom lämnar beställning till er.
Ansträng er nu så vi får ihop pengar till våra tjejers lagkassa.
Ni kan nå mig på 0739849080 om det är något ni undrar över så ska jag ta reda på det om jag inte har svaret direkt.
Jenny Grundström
http://partner.ravelli.se/se/register/7240-h-k-jarnvagen-hallsberg/14063-h-k-jarnvagen-hallsberg-f-10
Inga kommande aktiviteter
Kataloger kommer delas ut imorgon torsdag på träningen. Bra om så många/helst alla kommer och hämtar
RapporteraRapportera
Är det något problem med försäljningen? Kommer inte in på sidan längre...
RapporteraRapportera
Nej inte vad jag märkt. Loggade precis in och det verkar fungera som det ska. Man blir ju utloggad när man inte varit inne på sidan på ett tag.
RapporteraRapportera
https://partner.ravelli.se/se/register/7240-h-k-jarnvagen-hallsberg/14063-h-k-jarnvagen-hallsberg-f-10-11
RapporteraRapportera
Jag får inte din länk att funka, nu råkade jag visst klicka på länken i F13:s meddelande från Sandra och registrerade vår försäljning där. Huvudsaken att vi säljer åt klubben iaf.💰😆
RapporteraRapportera
Peter Wester
RapporteraDenna länk här nedanför ska fungera. Vet inte om det blir nåt strul med sammanställningen när vi sålt färdigt om du är på fel lag o säljer.
https://partner.ravelli.se/se/register/7240-h-k-jarnvagen-hallsberg/14063-h-k-jarnvagen-hallsberg-f-10-11
Rapportera
Jag hade precis strul och ringde då upp Ravelli och fick prata med självaste Andreas Ravelli. Har ni problem så ring, han var jätte trevlig. Alla våra paket måste ju registreras på vårat lag då föreningen räknar ut vad just vi sålt. Peter du kan ju kontakta Sandra så hon tar bort din order hos dom och lägger den i vårt lag.
RapporteraRapportera
Har lagt upp en nyhet där det ligger en ny länk som ska fungera
RapporteraRapportera