Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hestrafors IF A/Utv-lag

Följ

A/Utv-lag

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Tabell
Lag M V O F P
1 Vinninga AIF A-herr 7 6 1 0 19
2 Skövde AIK A 8 6 1 1 19
3 Kronängs IF A 7 6 0 1 18
4 Bergdalens IK A 6 5 1 0 16
5 IFK Hjo A 6 5 1 0 16
6 Tidaholms GoIF A 5 5 0 0 15
7 IFK Skövde FK A 7 4 2 1 14
8 Göta BK A 5 4 1 0 13
9 IK Gauthiod 8 4 1 3 13
10 Gerdskens BK A 8 4 1 3 13
11 Vara SK A 5 4 0 1 12
12 IF Elfsborg U21 5 4 0 1 12
13 Igelstorps IK A 4 4 0 0 12
14 Borås AIK A 4 4 0 0 12
15 Trollhättans IF A 4 4 0 0 12
16 Skultorps IF A 5 4 0 1 12
17 IFK Falköping FF A 7 4 0 3 12
18 Hestrafors IF A 8 3 3 2 12
19 Mariestads BK A 6 3 2 1 11
20 Götene IF A 7 3 2 2 11
21 Brämhults IK A 6 3 2 1 11
22 Jung/Kvänum 10 IF A 5 3 1 1 10
23 Dalstorps IF U 5 3 1 1 10
24 Vårgårda IK FK A 5 3 1 1 10
25 FC Lockryd A 5 3 1 1 10
26 Vänersborgs FK A 6 3 1 2 10
27 Sollebrunns AIK A 6 3 1 2 10
28 Ardala GoIF A 3 3 0 0 9
29 Wargöns IK A 4 3 0 1 9
30 Tidaholms GoIF U 3 3 0 0 9
31 Våmbs IF A 4 3 0 1 9
32 IFK Trollhättan C 5 3 0 2 9
33 Säven/Hol A 4 3 0 1 9
34 Värings GoIF A 4 3 0 1 9
35 Lidköpings FK U 17 4 3 0 1 9
36 Östadkulle SK A 4 3 0 1 9
37 Trollhättans FK U 3 3 0 0 9
38 Arentorp Helås FK A 4 3 0 1 9
39 Korsberga IF A 5 3 0 2 9
40 Sjuntorps IF A 6 3 0 3 9
41 Lidköpings FK 7 3 0 4 9
42 Trollhättans BoIS A 10 2 3 5 9
43 Fritsla IF A 4 2 2 0 8
44 BK Trix A 3 2 1 0 7
45 Rydboholms SK A 3 2 1 0 7
46 Ulvåkers IF A 4 2 1 1 7
47 IFK Trollhättan A 3 2 1 0 7
48 Edet FK A 5 2 1 2 7
49 Byttorps IF A 4 2 1 1 7
50 Dalstorps IF A 5 2 1 2 7
51 Trollhättans FK A 4 2 1 1 7
52 Mariedals IK A 5 2 1 2 7
53 Nossebro IF A 5 2 1 2 7
54 Dardania IF A 4 2 0 2 6
55 Töreboda IK A 3 2 0 1 6
56 Lödöse Nygård IK A 3 2 0 1 6
57 IFK Skövde FK U17 2 2 0 0 6
58 Öxabäcks IF A 3 2 0 1 6
59 Trollhättans BoIS /Skoftebyns IF 2 2 0 0 6
60 Vänersborgs IF J 2 2 0 0 6
61 Hössna/Timmele A 4 2 0 2 6
62 Tidavads IF A 3 2 0 1 6
63 Skene IF A 3 2 0 1 6
64 Hova IF A 2 2 0 0 6
65 Edsvära/N.Vånga FF A 2 2 0 0 6
66 Hestrafors IF B 2 2 0 0 6
67 Kinne-Vedums IF A 2 2 0 0 6
68 Rångedala IK A 3 2 0 1 6
69 Kinnahults IF A 5 1 3 1 6
70 IFK Tidaholm Herrar A 4 2 0 2 6
71 Skoftebyns IF A 3 2 0 1 6
72 Skepplanda BTK A 3 2 0 1 6
73 Främmestads IK A 5 2 0 3 6
74 Herrljunga SK FK A 5 2 0 3 6
75 Svenljunga IK A 3 2 0 1 6
76 Råda BK A 4 2 0 2 6
77 Saleby IF A 3 2 0 1 6
78 Ulricehamns IFK A 3 2 0 1 6
79 Äspereds IF A 5 2 0 3 6
80 Jula BK A 5 2 0 3 6
81 Åsarp-Trädet FK A 4 1 2 1 5
82 Alingsås IF FF A 3 1 2 0 5
83 Levene-Skogslunds IF A 5 1 2 2 5
84 Södra Vings IF A 3 1 2 0 5
85 Gällstads FK A 3 1 2 0 5
86 IFK Örby A 4 1 2 1 5
87 Halvorstorps IS A 6 1 2 3 5
88 Valtorps IF A 2 1 1 0 4
89 Dalsjöfors GOIF A 3 1 1 1 4
90 Bollebygd/Olsfors 2 1 1 0 4
91 Grebbestads IF A-lag 2 1 1 0 4
92 Ekedalens SK A 3 1 1 1 4
93 Tråvad/Larv A 2 1 1 0 4
94 Ljungsarps IF A 2 1 1 0 4
95 Dalstorps IF Dalstorp/Grimsås/Limmared 2 1 1 0 4
96 Sandared/Sjömarkens IF A 4 1 1 2 4
97 FC Corner A 4 1 1 2 4
98 Vänersborgs IF A 4 1 1 2 4
99 Örslösa-Söne IK A 4 1 1 2 4
100 FC Trollhättan A 4 1 1 2 4
101 IK Friscopojkarna A 4 1 1 2 4
102 Moholms SK A 5 1 1 3 4
103 Annelunds IF A 4 1 1 2 4
104 Vårgårda IK A 5 1 1 3 4
105 Gånghester/Målsryd A 4 1 1 2 4
106 Fröjereds IF A 5 1 1 3 4
107 Åsarp-Trädet FK B 1 1 0 0 3
108 Torsö Bygdegårds och IF 1 1 0 0 3
109 Tibro AIK FK U 1 1 0 0 3
110 Åsa IF B 1 1 0 0 3
111 Groheds IF 2 1 0 1 3
112 Skoftebyns IF U 1 1 0 0 3
113 Norrby IF A-laget 1 1 0 0 3
114 Gerdskens BK U 2 1 0 1 3
115 Gullspångs IF A 1 1 0 0 3
116 Horreds IF A 1 1 0 0 3
117 Ardala GoIF B 1 1 0 0 3
118 IFK Emtunga A 1 1 0 0 3
119 Tråvad/Larv B 1 1 0 0 3
120 Qviding FIF 1 1 0 0 3
121 Burseryds IF Herr-A 1 1 0 0 3
122 Örslösa-Söne IK 1 1 0 0 3
123 BK Forward 1 1 0 0 3
124 Råda BK U 1 1 0 0 3
125 Marbäcks IF reservlag 1 1 0 0 3
126 Ljungskile SK 1 1 0 0 3
127 Redvägs FK B 1 1 0 0 3
128 IFK Emtunga 1 1 0 0 3
129 Örslösa-Söne IK J 1 1 0 0 3
130 Finnerödja IF 1 1 0 0 3
131 Sils IF U 1 1 0 0 3
132 Råtorps IK 1 1 0 0 3
133 Surte IS FK 1 1 0 0 3
134 Elmer-Fåglum FK A 1 1 0 0 3
135 Kinnarp-Slutarps IF A 1 1 0 0 3
136 Västra Frölunda IF 1 1 0 0 3
137 Marbäcks IF 1 1 0 0 3
138 Floby IF A 1 1 0 0 3
139 Levene-Skogslunds IF B 2 1 0 1 3
140 Fröjereds IF B 2 1 0 1 3
141 Håfreströms IF 1 1 0 0 3
142 IFK Lidingö FK 1 1 0 0 3
143 IF Norvalla Herr 1 1 0 0 3
144 IFK Uddevalla 1 1 0 0 3
145 Jönköpings Södra IF 1 1 0 0 3
146 IFK Hjo B 1 1 0 0 3
147 Ahlafors IF 1 1 0 0 3
148 Brålanda IF 1 1 0 0 3
149 Mölltorp-Breviks AIF A 1 1 0 0 3
150 Vedums AIS U 1 1 0 0 3
151 Vartofta SK A 1 1 0 0 3
152 Upphärads IS A 1 1 0 0 3
153 Vara SK U 1 1 0 0 3
154 Sätila SK A 1 1 0 0 3
155 Härryda IF Senior 1 1 0 0 3
156 Lindome GIF Herr 1 1 0 0 3
157 Nossebro IF U 2 1 0 1 3
158 Björsäters IF A 2 1 0 1 3
159 Tranemo IF A 2 1 0 1 3
160 Trollekis A 2 1 0 1 3
161 Tomtens IF A 2 1 0 1 3
162 IFK Falköping FF U 2 1 0 1 3
163 Folkabo IK A 2 1 0 1 3
164 Trässbergs BK A 5 0 3 2 3
165 Fristads GoIF A 2 1 0 1 3
166 Fagersanna IF A 3 1 0 2 3
167 Kinna IF A 4 1 0 3 3
168 Länghems IF A 3 1 0 2 3
169 IFK Fjärås 2 1 0 1 3
170 IK Tord 3 1 0 2 3
171 Ulricehamns IFK J 3 1 0 2 3
172 IF Tymer A 2 1 0 1 3
173 Åsaka SK 3 1 0 2 3
174 Trollhättans Syrianska Föreningen 4 1 0 3 3
175 Borgunda IK B 2 1 0 1 3
176 IFK Värsås A 5 1 0 4 3
177 FC Skövde 3 1 0 2 3
178 Sparsörs AIK A 4 1 0 3 3
179 Källby IF A 4 1 0 3 3
180 Hajoms IF A 2 0 2 0 2
181 Rävlanda AIS A 3 0 2 1 2
182 Månstads IF 3 0 2 1 2
183 Grolanda IF A 4 0 2 2 2
184 Gullspångs IF B 1 0 1 0 1
185 Bäckhammars SK 1 0 1 0 1
186 Real Maskin BK 1 0 1 0 1
187 Vinninga AIF U-herr 1 0 1 0 1
188 Skoftebyns IF/Trollhättans BOIS J 1 0 1 0 1
189 Långareds BoIS A 1 0 1 0 1
190 Carlstad United BK 1 0 1 0 1
191 Västerljungs IF 1 0 1 0 1
192 Derome BK /Åskloster A-Lag 1 0 1 0 1
193 Löftadalens IF Herr A 1 0 1 0 1
194 Myresjö/Vetlanda FK 1 0 1 0 1
195 Adolfsbergs IK 1 0 1 0 1
196 Hörnebo SK A 1 0 1 0 1
197 IK Kongahälla 1 0 1 0 1
198 Azalea BK 1 0 1 0 1
199 SK Mjörn A 2 0 1 1 1
200 Hemsjö IF Herr A 2 0 1 1 1
201 Melleruds IF 3 0 1 2 1
202 Holmalunds IF A 3 0 1 2 1
203 Mellby IK A 3 0 1 2 1
204 Axvalls IF U 2 0 1 1 1
205 Axvalls IF A 4 0 1 3 1
206 Forsviks IF A 3 0 1 2 1
207 Redvägs FK A 4 0 1 3 1
208 Vedums AIS A 5 0 1 4 1
209 Skara FC A 6 0 1 5 1
210 Alingsås IF FF U 0 0 0 0 0
211 Annelunds IF U 0 0 0 0 0
212 Assyriska Turab. IK JKP. 0 0 0 0 0
213 Björndammens BK Herr 0 0 0 0 0
214 Björneborgs IF 0 0 0 0 0
215 BK Spark A 0 0 0 0 0
216 Borås AIK B 0 0 0 0 0
217 Borås GoIF A 0 0 0 0 0
218 Edsvära-Norra Vånga FF B 0 0 0 0 0
219 FC Gauthiod A 0 0 0 0 0
220 Floby IF A-lag 0 0 0 0 0
221 Floby IF U-lag 0 0 0 0 0
222 Floda BoIF Herrar A 0 0 0 0 0
223 Fristads GoIF U 0 0 0 0 0
224 Främmestads IK B 0 0 0 0 0
225 Frändefors IF Herrsenior 0 0 0 0 0
226 Färgelanda IF 0 0 0 0 0
227 Gislaveds IS Herr A 0 0 0 0 0
228 Gnosjö IF 0 0 0 0 0
229 Grebbestads IF 0 0 0 0 0
230 Grolanda IF U 0 0 0 0 0
231 Habo IF 0 0 0 0 0
232 Hedareds BK A 0 0 0 0 0
233 Henåns IF A 0 0 0 0 0
234 Herrestads AIF Herr 0 0 0 0 0
235 Hisingsbacka FC 0 0 0 0 0
236 Holmalunds IF U 0 0 0 0 0
237 Hova/Weimer U 0 0 0 0 0
238 Hägersten SK Seniorer 0 0 0 0 0
239 Hällstads IF A 0 0 0 0 0
240 Härlunda IF 0 0 0 0 0
241 Högsäters GF 0 0 0 0 0
242 IF Haga Herr 0 0 0 0 0
243 IFK Lane 0 0 0 0 0
244 IFK Mariestad U 0 0 0 0 0
245 IFK Skövde FK J 0 0 0 0 0
246 IFK Skövde FK U 0 0 0 0 0
247 IFK Tidaholm Herrar U 0 0 0 0 0
248 IK Svane 0 0 0 0 0
249 IK Virgo 0 0 0 0 0
250 Jula BK B 0 0 0 0 0
251 Jönköping Södra IF 0 0 0 0 0
252 Kindaholms FF A 0 0 0 0 0
253 Kinna IF U 0 0 0 0 0
254 Kållandsö GoIF Herr U 0 0 0 0 0
255 Landvetter IS Senior 0 0 0 0 0
256 Limmareds IF B 0 0 0 0 0
257 Lundsbrunns IF B 0 0 0 0 0
258 Länghems IF U 0 0 0 0 0
259 Lödöse Nygård IK B 0 0 0 0 0
260 Mariebo IK 0 0 0 0 0
261 Mariestads BK U 0 0 0 0 0
262 Mellby IK B 0 0 0 0 0
263 Nol IK 0 0 0 0 0
264 Norrby IF U 19 0 0 0 0 0
265 Oranje FK 0 0 0 0 0
266 Redvägs FK A-lag 0 0 0 0 0
267 Rosseröds IK 0 0 0 0 0
268 Rävlanda AIS 0 0 0 0 0
269 Rönnängs FF 0 0 0 0 0
270 Saleby IF U 0 0 0 0 0
271 Sandhems IF A 0 0 0 0 0
272 Sandhults SK A 0 0 0 0 0
273 Skara FC U 0 0 0 0 0
274 Skene IF 0 0 0 0 0
275 Skredsviks SK , Div.6 Bohuslän Herrar 2017 0 0 0 0 0
276 Skultorps IF U 0 0 0 0 0
277 Skärhamns IK 0 0 0 0 0
278 Skövde AIK A-Träningsmatch 0 0 0 0 0
279 Skövde AIK U 19 0 0 0 0 0
280 Smålandsstenars GOIF 0 0 0 0 0
281 Stala IF/Myckleby IK 0 0 0 0 0
282 Stenstorps IF U 0 0 0 0 0
283 Svenljunga IK U 0 0 0 0 0
284 Särö IK 1, DM Herrar 2017 0 0 0 0 0
285 Södra Vings IF B 0 0 0 0 0
286 Tenhults IF 0 0 0 0 0
287 Toarps BK A 0 0 0 0 0
288 Trollekis B 0 0 0 0 0
289 Trässbergs BK B 0 0 0 0 0
290 Ubbhults IF 0 0 0 0 0
291 Valtorps IF U 0 0 0 0 0
292 Wargöns IK C 0 0 0 0 0
293 Viskafors IF A 0 0 0 0 0
294 Woodys FC 0 0 0 0 0
295 Vrångö IF 0 0 0 0 0
296 Västerås SK FK A-lag 0 0 0 0 0
297 Åtorps IF 0 0 0 0 0
298 Älvsborg FF 0 0 0 0 0
299 Älvängens IK A-herrlag 0 0 0 0 0
300 Ödsmåls IK 0 0 0 0 0
301 Örslösa-Söne IK U 0 0 0 0 0
302 IFK Hindås , Division 7 Herrar 2018 0 0 0 0 0
303 Munkedals IF 0 0 0 0 0
304 Solberga GoIF 0 0 0 0 0
305 IFK Kristinehamn 0 0 0 0 0
306 Annebergs IF Herr A 0 0 0 0 0
307 Öjersjö IF Herr 0 0 0 0 0
308 IFK Ölme 0 0 0 0 0
309 Råslätts SK 0 0 0 0 0
310 Egnahems BK 0 0 0 0 0
311 Stjärnhovs IK 0 0 0 0 0
312 Sjöviks SK 0 0 0 0 0
313 Trollh??ttans FK A 0 0 0 0 0
314 T??reboda IK A 0 0 0 0 0
315 T??reboda IK A 0 0 0 0 0
316 T??reboda IK A 0 0 0 0 0
317 Trollh??ttans BoIS A 0 0 0 0 0
318 Trollh??ttans BoIS A 0 0 0 0 0
319 Trollh??ttans BoIS A 0 0 0 0 0
320 Trollh??ttans BoIS A 0 0 0 0 0
321 Trollh??ttans BoIS A 0 0 0 0 0
322 Trollh??ttans BoIS A 0 0 0 0 0
323 Trollh??ttans BoIS A 0 0 0 0 0
324 Trollh??ttans BoIS A 0 0 0 0 0
325 Trollh??ttans BoIS A 0 0 0 0 0
326 Trollh??ttans BoIS A 0 0 0 0 0
327 Trollh??ttans BoIS A 0 0 0 0 0
328 Trollh??ttans BoIS A 0 0 0 0 0
329 Töllsjö IF 1 0 0 1 0
330 IFK Gislaved 1 0 0 1 0
331 Alingsås IF FF 1 0 0 1 0
332 Herrestads AIF 1 0 0 1 0
333 Karlstad BK 1 0 0 1 0
334 Tidaholms GoIF 1 0 0 1 0
335 Ulricehamns IFK U 1 0 0 1 0
336 Åsa IF 1 0 0 1 0
337 IFK Falköping FF Junior 1 0 0 1 0
338 Henåns IF 1 0 0 1 0
339 IF Elfsborg U 19 1 0 0 1 0
340 Halvorstorps IS 1 0 0 1 0
341 Tibro AIK FK junior 1 0 0 1 0
342 IK Gauthiod Herr U 1 0 0 1 0
343 Waggeryds IK 1 0 0 1 0
344 Floby IF U 1 0 0 1 0
345 Sandared/Sjömarken U 1 0 0 1 0
346 Elmer-Fåglum FK 1 0 0 1 0
347 Torslanda IK 1 0 0 1 0
348 Högvads BK A 1 0 0 1 0
349 Borgstena IF A 1 0 0 1 0
350 Kållered SK A-lag Herrar 1 0 0 1 0
351 Örebro SK FK U19 1 0 0 1 0
352 FC Peking 1 0 0 1 0
353 IFK Åmål 1 0 0 1 0
354 Melleruds IF lag 3 1 0 0 1 0
355 Eriksbergs IF 1 0 0 1 0
356 Tvärred/Vegby FC A 2 0 0 2 0
357 Töllsjö IF Senior 1 0 0 1 0
358 Ellenö IK 2 0 0 2 0
359 Södra Härene IF A-lag 1 0 0 1 0
360 Värings GoIF B 1 0 0 1 0
361 Ekedalens SK B 2 0 0 2 0
362 Hangelösa IF A 2 0 0 2 0
363 Reftele GoIF 1 0 0 1 0
364 Jonsereds IF A-truppen 1 0 0 1 0
365 Åsebro IF 1 0 0 1 0
366 Forshaga IF 1 0 0 1 0
367 Sjötofta IF A 1 0 0 1 0
368 Norra Fågelås IF A 3 0 0 3 0
369 Norrby IF U 1 0 0 1 0
370 IF Tymer 1 0 0 1 0
371 Trollhättans FF 2 0 0 2 0
372 IFK Norrköping FK U21 1 0 0 1 0
373 Laxå IF 1 0 0 1 0
374 Sils IF A 2 0 0 2 0
375 Björketorps IF A 1 0 0 1 0
376 Falköpings FK A 3 0 0 3 0
377 Tibro AIK FK A 2 0 0 2 0
378 Hjärtums IS A 1 0 0 1 0
379 Alvhems IK A 2 0 0 2 0
380 Järpås IS A 3 0 0 3 0
381 Stenstorps IF A 3 0 0 3 0
382 Holmalunds IF U 2 1 0 0 1 0
383 Arentorp Helås FK U 4 0 0 4 0
384 Torestorp-Älekulla FF A 2 0 0 2 0
385 Kållandsö GoIF A 2 0 0 2 0
386 FC Diaspora 1 0 0 1 0
387 IFK Mariestad A 3 0 0 3 0
388 Varnhems IF A 1 0 0 1 0
389 Rackeby IK A 4 0 0 4 0
390 Dannike IK A 2 0 0 2 0
391 Stora Mellby SK A 3 0 0 3 0
392 Borgunda IK A 4 0 0 4 0
393 Norra Härene BK A Lag 2 0 0 2 0
394 Grimsås IF A 1 0 0 1 0
395 Frändefors IF 4 0 0 4 0
396 Lundsbrunns IF A 3 0 0 3 0
397 Marbäcks IF A 3 0 0 3 0
398 Norrmalms IK A 1 0 0 1 0
399 Limmareds IF A 5 0 0 5 0
400 Tidans IF A 5 0 0 5 0

Match

Kronängs IF A

3 - 2
Kransmossens IP, Konstgräs 1
10 februari 2018
11:00

Hestrafors IF A

Referat

Inget referat skrivet