Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Härryda Hockey

Följ

Härryda Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ
Härryda Hockey
Välj lag

Januari 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.53
    • 17:00

      C1 fys (zoom) C1 (09)


      18:00
  • 2Lör
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.1
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:00

      C1-Fys C1 (09)


      18:00
    • 19:00

      Team07 Träning uterink Fritsla B-grupp


      21:00
  • 9Lör
    • 00:00

      Bäcken HC (hemma) C1 (09)


      02:00
    • 00:00

      Kållered SK Vit (borta) C1 (09)


      02:00
    • 00:00

      Härryda HC (borta) B-grupp


      02:00
  • 10Sön
    • 00:00

      Skärgårdens SK (borta) A-grupp


      02:00
    • 00:00

      Frölunda HC Röd (borta) B-grupp


      02:00
    • 09:00

      Träning D1 (11)


      10:30
  • 11Mån
    v.2
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 19:00

      Hockey - utomhus C1 (09)


      21:00
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 00:00

      Stenungsund HF (hemma) A-grupp


      02:00
    • 00:00

      Härryda HC (borta) B-grupp


      02:00
    • 09:00

      Träning D1 (11)


      10:30
    • 13:00

      Hockey på lilla sandsjön C1 (09)


      16:00
    • 19:00

      Utehockey - Fritsla isrink B-grupp


      21:00
  • 18Mån
    v.3
    • 17:00

      Träning B-grupp


      18:15
    • 17:00

      Hockey på Lilla Sandsjön C1 (09)


      19:00
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 00:00

      Hisingens IK 1 (hemma) A-grupp


      02:00
    • 00:00

      Varberg HK (VV) (borta) C1 (09)


      02:00
    • 00:00

      Härryda HC (borta) B-grupp


      02:00
  • 24Sön
    • 00:00

      Sörhaga/Alingsås HK (borta) A-grupp


      02:00
  • 25Mån
    v.4
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 00:00

      Hanhals IF 1 (borta) A-grupp


      02:00
    • 00:00

      IF Mölndal Hockey (borta) C1 (09)


      02:00
    • 00:00

      Partille HK (borta) C1 (09)


      02:00
    • 00:00

      Lerums BK (borta) B-grupp


      02:00
  • 31Sön
    • 00:00

      Falkenberg/Varberg (hemma) A-grupp


      02:00
    • 00:00

      Härryda HC (borta) B-grupp


      02:00