Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Härryda Hockey

Följ

Härryda Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ
Härryda Hockey
Välj lag

Januari 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.53
    • 17:00

      C1 fys (zoom) C1 (09)


      18:00
  • 2Lör
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.1
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:00

      C1-Fys C1 (09)


      18:00
    • 19:00

      Team07 Träning uterink Fritsla B-grupp


      21:00
  • 9Lör
    • 00:00

      Bäcken HC (hemma) C1 (09)


      02:00
    • 00:00

      Kållered SK Vit (borta) C1 (09)


      02:00
    • 00:00

      Härryda HC (borta) B-grupp


      02:00
  • 10Sön
    • 00:00

      Skärgårdens SK (borta) A-grupp


      02:00
    • 00:00

      Frölunda HC Röd (borta) B-grupp


      02:00
    • 09:00

      Träning D1 (11)


      10:30
  • 11Mån
    v.2
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 19:00

      Hockey - utomhus C1 (09)


      21:00
      Pilörtsvägen, Fritsla
      Samlingsinformation: ombytt och klar
      Samlingstid: 18:45
      Anteckning: Nu blir det hockey!

      Passet kommer köras på Fritslas utomhusrink!
      Kom ombytta då endast litet omklädningsrum finns och det går främst till målvakterna.

      För samåkning rekommenderas att ni löser det ihop med barn från samma skola/klass.

      Kostnad: 50 kr swishas till Malin S. på 070-7751911.
  • 16Lör
    • 00:00

      Hovås HC 1 (borta) A-grupp


      02:00
    • 00:00

      Hovås HC (borta) C1 (09)


      02:00
    • 00:00

      Skärgårdens SK (borta) B-grupp


      02:00
  • 17Sön
    • 00:00

      Stenungsund HF (hemma) A-grupp


      02:00
    • 00:00

      Härryda HC (borta) B-grupp


      02:00
    • 09:00

      Träning D1 (11)


      10:30
    • 13:00

      Hockey på lilla sandsjön C1 (09)


      16:00
    • 19:00

      Utehockey - Fritsla isrink B-grupp


      21:00
  • 18Mån
    v.3
    • 17:00

      Träning B-grupp


      18:15
    • 17:00

      Hockey på Lilla Sandsjön C1 (09)


      19:00
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 00:00

      Hisingens IK 1 (hemma) A-grupp


      02:00
    • 00:00

      Varberg HK (VV) (borta) C1 (09)


      02:00
    • 00:00

      Härryda HC (borta) B-grupp


      02:00
  • 24Sön
    • 00:00

      Sörhaga/Alingsås HK (borta) A-grupp


      02:00
  • 25Mån
    v.4
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 00:00

      Hanhals IF 1 (borta) A-grupp


      02:00
    • 00:00

      IF Mölndal Hockey (borta) C1 (09)


      02:00
    • 00:00

      Partille HK (borta) C1 (09)


      02:00
    • 00:00

      Lerums BK (borta) B-grupp


      02:00
  • 31Sön
    • 00:00

      Falkenberg/Varberg (hemma) A-grupp


      02:00
    • 00:00

      Härryda HC (borta) B-grupp


      02:00