Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hofors AIF P 2013
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Hofors AIF P 2013.
P 2013
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Efter veckan som kommer tänkte vi ta ett sommaruppehåll, alltså sista träningen vi gör innan uppehållet blir på onsdag 30/6.
Vi kommer att ha uppehåll hela juli månad och starta igång igen i början på augusti. Vi återkommer närmare med datum när det är dags att starta igång igen.
Vi vill också passa på och påminna dom som inte har betalt tränings och medlemsavgiften att göra det. Summan det handlar om är 500:- för både tränings och medlemsavgift.
Ni betalar avgifterna till bankgiro 888-9834 eller Swish 123 538 0258.
Ange namn och personnummer på medlemmen vid inbetalningen. Om texten inte får plats kan ni komplettera med ett mail till kansliet hofors.aif@telia.com.
Mvh
Magnus
Micke
Tahmores
Inga kommande aktiviteter
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera