Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Haga P-10
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från IF Haga P-10.
P-10
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Vi har fått påbackning från Haga att det är flera spelare i vårt lag som inte betalt varken medlemsavgift eller träningsavgift och detta måste i såfall betalas asap till Haga.
Ni som betalt i våras vänligen skicka sms till mig 0708784881 om hur mycket ni betalade och vad ni skrev i texten till Haga så jag kan stämma av detta. Ni som inte betalt och betalar nu skicka sms till mig när detta är gjort. Det är alltså både medlemsavgift och träningsavgift som ska betalas!
Betalning av medlemsavgifter görs nu på Bankgiro ?5263-3310? eller swish ?1236096846? Ange vilka personer det gäller och lag.
Träningsavgift 600kr
Medlemsavgift 250kr eller 500kr för familj
Viktigt att detta blir gjort!!
Mvh Therese
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera