Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bergsbyns SK Gymnastik ledare
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Bergsbyns SK Gymnastik ledare.
Gymnastik ledare
Följ oss för uppdateringar
Jag har precis skickat ut blankett för samtycke sociala medier till alla gymnastikföräldrar (inklusive er). Om det är någon som efterfrågar en utskriven blankett så har jag lagt en mapp i förrådet med hoppbordet. Om det kommer frågor ifall båda föräldrarna behöver skriva under så är svaret nej, det är bra om båda skriver under men det är inget krav.
Just nu är det endast jag som har inloggning till Instagramkontot men tänker att vi får diskutera hur vi gör med inlägg framöver, kanske på nästa verksamhetsmöte. Vill ni ha bilder/filmer publicerade på kontot så kan ni skicka dessa till mig via mail eller på Whatsapp, bifoga även en färdig bildtext samt informera om ljudet ska vara med på eventuella filmklipp. Ni ansvarar själva för att hålla reda på vilka i er grupp som har gett sitt samtycke och därmed får vara med på bild. Denna information hittar ni på Laget. Gå in via Admin – Medlemmar, klicka på namnet och därefter hittar ni kryssrutor under Godkännande media. Har ni några frågor är det bara att ni hör av er 😊
Inga kommande aktiviteter
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera