Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Girl Fighters BK Brottargruppen
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Girl Fighters BK Brottargruppen.
Brottargruppen
Följ oss för uppdateringar
OBS: Samling vid Rejmes fredagen den 1 Nov kl:16:45
Pauls bil: Hera,Moa
Staffans bil: Selma, Liv och Therese
Att betala: 200kr boende, 300 tävling bensin:150Kr
Moa: 650kr Liv:650kr Selma: 850kr Hera: 850kr Therese:750kr
Skriv här under när ni har betalat.
OBS:Tjejerna ska ha med sig licens, en trikå inne i den bil de åker i Licensen och trikån ska inte vara i någon väska som ligger i skuffen!!!
Girlfighters trikåer ska man ha på tävlingen.
Att ta med:
Middag fredag och lördag: ta med valfri mat,men inte frädig mat från affären eftersom att det skulle ta alldeles för lång tid om alla hade med sig det.
Gärna mat som ska värmas eftersom de äter kall mat hela dagarna.
Sen mat för två tävlingsdagar tänk på som vanligt att skicka med sånt som tjejerna äter och som de kan ta lite av då och då.
Pengar till tröja eller något annat som man vill köpa och till mat på vägen hem.
Att ta med: trikåer,brottarskor, licens, rosa klubbkläder!!! Ni som har de nya jackorna ska ha med dem!
och medicin.
Sovsaker: luftmadrass/ liggunderlag, täcke/sovsäck, gosedjur, hygienartiklar, pyjamas. Något skönt att gå i på kvällarna luftmadrasserna ska vara enkla madrasser annars måste man sova två om man har dubbel madrass. Ta även med en fleesefilt som tjejerna kan lägga på madrassen så det inte blir så kallt underifrån. Det är ofta kallt i lokalerna.
Sist men inte minst ett glatt humör ;)
Ledare: Thomai och Billy
Hera betalt.
RapporteraRapportera
Liv betalt
RapporteraRapportera